الف

فال روزانه چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰


5 بهمن 1400 - 21:36
030ef7043f
مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ را اینجا مشاهده کنید.

به گزارش مشهد فوری، مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ را اینجا مشاهده کنید.

فال شخصی برای متولدین 6 بهمن:

شما می توانید در هر موقعیتی دشواری کنترل اوضاع را در دست بگیرید و با تلاش و اعتماد به نفس به سختی ها غلبه کنید. در این سال جدید، شما توانایی کنترل احساسات خود را خواهید داشت و در مقابله با هر شرایطی خواهید توانست افکار و احساسات خود را بدون هیچ دشواری مخفی کنید. در سالی که پیش رو دارید پیش از هر کاری باید نگرش خود را نسب به زندگی تغییر دهید و از موضع ضعف به مسائل و مشکلات نگاه نکنید. در رابطه با مسائل عاطفی شما امسال بسیار محتاطانه عمل خواهید کرد و تا زمانی که از واکنش طرف مقابلتان مطمئن نباشید اصلا دوست ندارید کسی باشید که اولین قدم را برمی دارد. خرداد و شهریور سال بعد اتفاقات مهمی را به همراه خواهند داشت.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز قدرت تخیل شما بسیار خوب کار می کند. اگر از ترکیب افکار و احساست خود استفاده کنید نتیجه ای که به دست می آورید خیلی بهتر از آنچه انتظار دارید خواهد بود. این انرژی فوق العاده را بیهوده هدر ندهید. مشغول به کار شوید و اگر هر پروژه ی خلاقانه ای در دست انجام دارید از فرصت استفاده کرده و آن را همین امروز تکمیل کنید. اگر از این موقعیت به خوبی استفاده نکنید به این زودی ها فرصت به این خوبی دست نخواهد داد و پشیمان خواهید شد. امروز رابطه عاطفی شما به توجه تمام و کمالتان نیاز دارد و باید هر کار دیگری را کنار گذاشته و آن را اولویت اصلی خود قرار بدهید. قطعا از نتیجه ای که به دست می آورید لذت خواهید برد. در رابطه عاطفی تان قدر و جایگاه تان را بشناسید، شخصی با حضورش به زندگی تان نور و برکت می بخشد. برای رسیدن به نیتی که در دل دارید، بهتر است اول با خودتان و طرف مقابل تان صادق باشید و خواسته تان را به طور صریح بیان کنید. برای انجام کاری مجبور به گرفتن کمک مالی از دیگران هستید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فکر سفر به جایی که مدت ها دوست داشته اید به آنجا بروید شما را رها نخواهد کرد و شاید به این فکر بیفتید که وقت آن رسیده که واقعا به این سفر بروید. شاید یکی از دوستان و یا شریک زندگیتان در این مورد با شما هم نظر باشد و بخواهد شما را در این سفر همراهی کند. تنها مشکلی که باقی می ماند یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای این مسافرت و انجام هماهنگی های لازم خواهد بود. شاید تصمیم گیری در این مورد برایتان کمی دشوار باشد، اما بهتر است در این مورد وسواس بیش از حد به خرج ندهید. امروز هر طور شده ساعاتی را در پارک ها و فضای سبز بگذرانید و یا حداقل به گلدان های خانه تان رسیدگی کنید. در رابطه عاطفی تان شرایطی پیش خواهد آمد که مجبور به یک تصمیم گیری می شوید. اگر می خواهید دیگران در کارتان دخالت نکنند، بهتر است در کارشان دخالت نکنید. یک اتفاق ساده شما را به یاد گذشته ای می اندازد که از آن فراری هستید. برای رفتن به یک سفر بهتر است هر چه زودتر برنامه ریزی کنید. شنیدن حرفی از یک دوست به هم تان می ریزد.

فال امروز متولدین خرداد

صبح که از خواب بیدار می شوید رویاهای شب گذشته به وضوح جلوی چشمتان هستند و فکر می کنید که خواب هایتان خیلی مهم بوده اند و پیام خاصی برای شما به همراه داشته اند. پی بردن به معنا و مفهوم رویاهایتان کار چندان دشواری نخواهد بود. در حال حاضر هوش و ذکاوت شما در کنار حس ششمتان می تواند به شما کمک کند تا عملکردی بی نظیر داشته باشید، پس از این فرصت بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. شما این مهارت را دارید که به مهم ترین مسائل با مهارت و ظرافت تمام رسیدگی کنید. امروز هم با شرکت در بحثی که مسائل خیلی حساسی را در بر میگیرد باید این مهارت خود را به کار بگیرید تا روابطی که آسیب دیده اند و احساساتی که به آنها لطمه وارد شده است را درمان کنید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است، بیش از این بهای حضور اشتباهتان در یک رابطه را ندهید. در مورد مشکل کاری یا تحصیلی پیش آمده شما اشتباه می کنید، بپذیرید و تغییری در رفتارتان بدهید. جلو شخصی که تهدیدتان می کند بایستید، تاوانش هر چه باشد بهتر از هر روز مردن و زنده شدن است. بیماری که نگرانش هستید خوب می شود.

فال روزانه متولدین تیر

تمام روابط شما در حال حاضر خیلی خوب دارند پیش می روند. ذهن و احساس شما هماهنگی فوق العاده ای با هم پیدا کرده و شما را قادر ساخته اند تا درک بهتری از اطرافیان خود و به ویژه نزدیکانتان داشته باشید. روابط عاطفی شما به لطف درک بهتر شما از ارزش ها، احساسات و افکار شخصی که دوست دارید خیلی محکم تر و قویتر از همیشه شده اند. اگر احساس می کنید که رابطه عاطفیتان دارد به بن بست می رسد پیش از آن که خیلی دیر شود و با بیان صادقانه احساسات و افکارتان آن را نجات دهید. عشق واقعی خیلی فراتر از آن است که حتی با مشکلاتی به اندازه یک کوه از بین برود. حالا وقت ایستادگی است جا نزنید، حواستان به خودتان و خواسته تان باشد تا همیشه نتیجه کار بر وفق مرادتان باشد. در امر تحصیل یا کار به موفقیتی دست می یابید که حیرت سایرین را بر می انگیزد، به خاطر داشته باشید که هرگز نباید مغرور بشوید، غرور بین شما و اطرافیان فاصله می اندازد.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز هر کاری که لازم است انجام دهید را به سریع ترین شکل ممکن به انجام خواهید رساند و خانواده و دوستانتان نیز حداکثر توان خود را به کار خواهند گرفت تا هر کمکی که از دستشان برمی آید برای شما انجام دهند.  شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران خیلی بهتر از همیشه عمل می کنید و نه بیش از اندازه درگیر احساس خود می شوید و نه چشمتان را به روی عقل و منطق خود می بندید. امروز از هر فرصتی برای عمق و معنا بخشیدن هر چه بیشتر به رابطه عاطفیتان استفاده کنید. شما عشق را با عمقی بی سابقه در تمام وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد ه چه بیشتر به عشقتان نزدیک شوید؛ یک مکالمه صادقانه و از صمیم قلب می تواند به استحکام بیشتر رابطه تان کمک کند. بهتر است حرفی که عمل کردن به آن برایتان سخت است جلوی دیگران راحت به زبان نیاورید. چشم به در بسته ای دوخته اید و غصه می خورید، کافیست سرتان را برگردانید در دیگری به روی شما باز است که بسیار برایتان پر منفعت است، روحی و مالی. با درخواست شما برای انجام کاری موافقت خواهد شد کمی صبر کنید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز به دقت به ندای درونتان گوش کنید، به ویژه اگر این حس درونیتان دارد شما را به دنبال کردن اهداف و رویاهایتان تشویق می کند. به تصمیماتی که می گیرید شک نکنید و خیالتان از این که منطقتان از آنچه خودتان فکر می کنید بهتر عمل می کند راحت باشد. امروز شما و شخصی که دوست دارید درک بهتری از هم پیدا کرده اید و شکوفه های عشقتان جان تازه ای گرفته اند. شما در کنار هم خیلی راحت تر از همیشه هستید و چیزی باعث ناراحتی و نگرانی شما نمی شود و می توانید همانی باشید که واقعا هستید. این نزدیکی و صمیمیتی که بین شما شکل گرفته از چشم اطرافیان نیز مخفی نخواهد ماند. در رابطه عاطفی تان طرف مقابل از شما دلخور است و شما به روی خودتان نمی آورید، اگر همین طور ادامه بدهید با مشکلات بزرگتری روبرو خواهید شد. یک خرید را بهتر است بیش از این عقب نیندازید. صداقتتان بهترین راه پیروزی شماست. شما در طلب چیزی یا کسی هستید که می خواهید بی رنج و زحمت بدست آورید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز مهمان هایی به خانه تان خواهند آمد تا در مورد مسائلی که برای شما بسیار جالب به نظر می رسند با شما صحبت کنند. شاید اختلاف نظرهای جدی پیش بیایند، اما شما قادر خواهید بود که این وضعیت را تحت کنترل خود در بیاورید و از بالا گرفتن بحث جلوگیری کنید. امروز ذهن شما بسیار قوی و هوشیار است و می توانید پیچیده ترین مشکلات را هم به راحتی درک کرده و برای دیگران هم توضیح دهید. شما می توانید از سوء تفاهم هایی که بین اطرافیانتان پیش می آیند جلوگیری کرده و نقش یک میانجی قوی و منطقی را ایفا کنید. شاید در حال حاضر تصمیم گیری برای آینده رابطه عاطفیتان دشوار به نظر برسد، بهتر است کمی بیشتر صبر کنید تا از آنچه می خواهید مطمئن شوید. انجام کاری که فکرتان را مشغول کرده توام با سختی و دردسر است. گوشتان بدهکار حرف های حسودان و بداندیشان نباشد و نگرانی به دل راه ندهید، کار خودتان را بکنید. شما ذاتاً مهربان هستید دیگران را با زخم زبان و عصبانیت خود نرنجانید. چیزی که از دست داده اید به زودی بدست می آورید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز خبر فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد و این خبر شادی و نشاط شما را در طول روز تضمین خواهد کرد. احساس می‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند سابق شما را درک نمی‌کند و تفاهم گذشته را ندارید. قبل از اینکه این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان بیاندازد، امروز با ایشان صحبت کنید و راه‌حلی برای درک و تفاهم بیشتر پیدا نمایید. انسان خودداری هستید و حرف دل‌تان را به زبان نمی‌آورید، این وضعیت باعث شده تا اطرافیان سوء‌برداشت‌های زیادی از رفتار شما داشته باشند. این روزها طرف مقابل تان خسته و تند مزاج است، باید با او آرامتر رفتار کنید. نرمی سنگ را آب می کند. در سایه تلاش و کوشش بی وقفه شما شرایط مالی و مادی تان رو به بهبودی است. با استفاده از این موقعیت دریچه ای به سوی آرامش و نشاط باز کنید. روزهای سختی تان را فراموش نکنید.

فال روزانه متولدین آذر

سبک زندگی اسراف‌گرایانه‌ای دارید و تا می‌توانید پول خود را به خرید خوراکی‌ و چیزهای بی‌ارزش هدر می‌دهید، این رویکرد نه تنها به لحاظ مالی شما را تحت‌فشار قرار می‌دهد، بلکه به لحاظ سلامتی نیز در خطر می‌افتید و بهتر است به فکر وجود نازنین‌تان باشید و با خوردن خوراکی‌های سالم، سلامت‌تان را تضمین نمایید. وقتی را برای بودن در کنار اعضای منزل اختصاص نمی‌دهید و ادامه این وضعیت، زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم خواهد کرد، در نتیجه از امروز فرصتی را برای بودن در کنار خانواده کنار بگذارید. کسی که دائم از شما توقعات مختلف دارد، متوجه رفتارش کنید و از خواسته های خودتان با او صحبت کنید. زیر بار انجام کاری که بلد نیستید و سر رشته ای از ان ندارید نروید. عذر خواهی کنید تا به خودتان و دیگران بدهکار نشوید. در مورد مسئله ای اوضاع آن طور که پیش بینی کرده بودید پیش نخواهد رفت. دست پاچه نشوید.

فال روز متولدین دی

امروز ذهن و احساس شما با هم متحد شده اند و همین باعث شده است در برخورد با دیگران و به ویژه در ارتباط برقرار کردن با دوستان خود بسیار موفق باشید و آنها را به خوبی درک کنید. در نتیجه ی درک متقابلی که بین شما به وجود آمده است روابطتان خیلی نزدیکتر از قبل خواهند شد. برای یک روز هم که شده به خودتان سخت نگیرید و از زیبایی ها و لذت های کوچک زندگی بهره مند شوید. هیچ گاه خودتان را به خاطر تصمیماتی که گرفته اید سرزنش نکنید، پشیمانی هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. در مورد اهداف و رویاهایی که برای آینده خود دارید با عشقتان صحبت و مشورت کنید، قطعا او نیز نظرات و پیشنهادهای خوبی برای شما خواهد داشت. خودتان را برای تغییر آماده کنید. این تغییر می تواند به نفع تان باشد، به شرط آن که نسبت به آن به موقع و درست عمل کنید. در مورد یک مسئله عاطفی دائم گذشته را مرور و مقایسه نکنید. شرایط جدید شما با گذشته فرق می کند. شخصی از شما کمک مالی می خواهد. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.

فال متولدین بهمن

امروز مسائل کاری ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و تا وقتی به آنها نپرداخته باشید نمی توانید بیخیال آنها شده و از روزتان خود لذت ببرید. خوشبختانه حس ششم شما امروز خیلی خوب کار می کند و می توانید از این توانایی خود استفاده کنید تا مشکلاتی که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند حل کنید. با این حال این راه هم باید در نظر داشته باشید که شما مجبور نیستید همین حالا تصمیم نهایی خود را گرفته و دست به کار شوید. بد نیست فعلا راه حل های مختلفی که به ذهنتان می رسند را یک جا یادداشت کرده و بعد با خیال راحت به لذت بردن از بخش باقی مانده ی روز بپردازید. شما حتما می توانید ساعات بسیار خوبی را سپری کنید. در مورد مسائل عاشقانه و عاطفی شرط بندی نکنید، هیچ کس قابل پیش بینی نیست. شنیدن یک خبر می تواند روی تصمیم گیری مالی تان اثر بگذارید. از دوستی هدیه ای خواهید گرفت که شما را به هم نزدیک تر می کند. برای رفتن به جایی و انجام کاری خیر از شما دعوت می شود، در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما دوست ندارید برای مدت زیادی در خانه بمانید و دلتان می خواهد از خانه بیرون زده و در مهمانی ها و جمع های مختلف شرکت کنید. حتی اگر فقط در خیابان ها راه بروید و رفت و آمد عابران را تماشا کنید هم برایتان خیلی از خانه نشینی بهتر و لذت بخش تر خواهد بود. در حال حاضر افکار و احساسات شما در هماهنگی کامل با هم به سر می برند و می توانید از تعامل این دو به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. امروز به هیچ عنوان سعی نکنید دیگران را مجبور به پذیرش افکار و نظرات خود کنید؛ هر چه کمتر در این زمینه اصرار به خرج دهید خواهید دید اوضاع بهتر و بیشتر به نفع شما پیش خواهد رفت و دیگران در مقابل شما و حرف هایتان انعطاف پذیری بیشتری نشان خواهند داد. دوستی قدیمی به سراغ تان خواهد آمد با او سرد برخورد نکنید. او به شما پیشنهادی خواهد داد. برای کسب یک مجوز به جایی مراجعه خواهید کرد و مجبور می شوید خلاف میل تان کاری را انجام دهید. برای انجام کاری که درباره آن تجربه کاری ندارید، موافقت نکنید. اعتبار خودتان را پیش دیگران زیر سوال می برید.

مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ را اینجا مشاهده کنید.

پایگاه خبری مشهد فوری (mashhadfori.com)

030ef7043f
5 بهمن 1400 - 21:36

به گزارش مشهد فوری، مَثَلی هست با این مضمون که به فال اعتقاد نداشته باش ولی نیم نگاهی بهش داشته باش! اگر با این مثل موافق هستید می توانید فال روزانه چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰ را اینجا مشاهده کنید.

فال شخصی برای متولدین 6 بهمن:

شما می توانید در هر موقعیتی دشواری کنترل اوضاع را در دست بگیرید و با تلاش و اعتماد به نفس به سختی ها غلبه کنید. در این سال جدید، شما توانایی کنترل احساسات خود را خواهید داشت و در مقابله با هر شرایطی خواهید توانست افکار و احساسات خود را بدون هیچ دشواری مخفی کنید. در سالی که پیش رو دارید پیش از هر کاری باید نگرش خود را نسب به زندگی تغییر دهید و از موضع ضعف به مسائل و مشکلات نگاه نکنید. در رابطه با مسائل عاطفی شما امسال بسیار محتاطانه عمل خواهید کرد و تا زمانی که از واکنش طرف مقابلتان مطمئن نباشید اصلا دوست ندارید کسی باشید که اولین قدم را برمی دارد. خرداد و شهریور سال بعد اتفاقات مهمی را به همراه خواهند داشت.

فال روزانه متولدین فروردین

امروز قدرت تخیل شما بسیار خوب کار می کند. اگر از ترکیب افکار و احساست خود استفاده کنید نتیجه ای که به دست می آورید خیلی بهتر از آنچه انتظار دارید خواهد بود. این انرژی فوق العاده را بیهوده هدر ندهید. مشغول به کار شوید و اگر هر پروژه ی خلاقانه ای در دست انجام دارید از فرصت استفاده کرده و آن را همین امروز تکمیل کنید. اگر از این موقعیت به خوبی استفاده نکنید به این زودی ها فرصت به این خوبی دست نخواهد داد و پشیمان خواهید شد. امروز رابطه عاطفی شما به توجه تمام و کمالتان نیاز دارد و باید هر کار دیگری را کنار گذاشته و آن را اولویت اصلی خود قرار بدهید. قطعا از نتیجه ای که به دست می آورید لذت خواهید برد. در رابطه عاطفی تان قدر و جایگاه تان را بشناسید، شخصی با حضورش به زندگی تان نور و برکت می بخشد. برای رسیدن به نیتی که در دل دارید، بهتر است اول با خودتان و طرف مقابل تان صادق باشید و خواسته تان را به طور صریح بیان کنید. برای انجام کاری مجبور به گرفتن کمک مالی از دیگران هستید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز فکر سفر به جایی که مدت ها دوست داشته اید به آنجا بروید شما را رها نخواهد کرد و شاید به این فکر بیفتید که وقت آن رسیده که واقعا به این سفر بروید. شاید یکی از دوستان و یا شریک زندگیتان در این مورد با شما هم نظر باشد و بخواهد شما را در این سفر همراهی کند. تنها مشکلی که باقی می ماند یک برنامه ریزی دقیق و حساب شده برای این مسافرت و انجام هماهنگی های لازم خواهد بود. شاید تصمیم گیری در این مورد برایتان کمی دشوار باشد، اما بهتر است در این مورد وسواس بیش از حد به خرج ندهید. امروز هر طور شده ساعاتی را در پارک ها و فضای سبز بگذرانید و یا حداقل به گلدان های خانه تان رسیدگی کنید. در رابطه عاطفی تان شرایطی پیش خواهد آمد که مجبور به یک تصمیم گیری می شوید. اگر می خواهید دیگران در کارتان دخالت نکنند، بهتر است در کارشان دخالت نکنید. یک اتفاق ساده شما را به یاد گذشته ای می اندازد که از آن فراری هستید. برای رفتن به یک سفر بهتر است هر چه زودتر برنامه ریزی کنید. شنیدن حرفی از یک دوست به هم تان می ریزد.

فال امروز متولدین خرداد

صبح که از خواب بیدار می شوید رویاهای شب گذشته به وضوح جلوی چشمتان هستند و فکر می کنید که خواب هایتان خیلی مهم بوده اند و پیام خاصی برای شما به همراه داشته اند. پی بردن به معنا و مفهوم رویاهایتان کار چندان دشواری نخواهد بود. در حال حاضر هوش و ذکاوت شما در کنار حس ششمتان می تواند به شما کمک کند تا عملکردی بی نظیر داشته باشید، پس از این فرصت بیشترین بهره ی ممکن را ببرید. شما این مهارت را دارید که به مهم ترین مسائل با مهارت و ظرافت تمام رسیدگی کنید. امروز هم با شرکت در بحثی که مسائل خیلی حساسی را در بر میگیرد باید این مهارت خود را به کار بگیرید تا روابطی که آسیب دیده اند و احساساتی که به آنها لطمه وارد شده است را درمان کنید. ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است، بیش از این بهای حضور اشتباهتان در یک رابطه را ندهید. در مورد مشکل کاری یا تحصیلی پیش آمده شما اشتباه می کنید، بپذیرید و تغییری در رفتارتان بدهید. جلو شخصی که تهدیدتان می کند بایستید، تاوانش هر چه باشد بهتر از هر روز مردن و زنده شدن است. بیماری که نگرانش هستید خوب می شود.

فال روزانه متولدین تیر

تمام روابط شما در حال حاضر خیلی خوب دارند پیش می روند. ذهن و احساس شما هماهنگی فوق العاده ای با هم پیدا کرده و شما را قادر ساخته اند تا درک بهتری از اطرافیان خود و به ویژه نزدیکانتان داشته باشید. روابط عاطفی شما به لطف درک بهتر شما از ارزش ها، احساسات و افکار شخصی که دوست دارید خیلی محکم تر و قویتر از همیشه شده اند. اگر احساس می کنید که رابطه عاطفیتان دارد به بن بست می رسد پیش از آن که خیلی دیر شود و با بیان صادقانه احساسات و افکارتان آن را نجات دهید. عشق واقعی خیلی فراتر از آن است که حتی با مشکلاتی به اندازه یک کوه از بین برود. حالا وقت ایستادگی است جا نزنید، حواستان به خودتان و خواسته تان باشد تا همیشه نتیجه کار بر وفق مرادتان باشد. در امر تحصیل یا کار به موفقیتی دست می یابید که حیرت سایرین را بر می انگیزد، به خاطر داشته باشید که هرگز نباید مغرور بشوید، غرور بین شما و اطرافیان فاصله می اندازد.

فال و طالع بینی متولدین مرداد

امروز هر کاری که لازم است انجام دهید را به سریع ترین شکل ممکن به انجام خواهید رساند و خانواده و دوستانتان نیز حداکثر توان خود را به کار خواهند گرفت تا هر کمکی که از دستشان برمی آید برای شما انجام دهند.  شما در ارتباط برقرار کردن با دیگران خیلی بهتر از همیشه عمل می کنید و نه بیش از اندازه درگیر احساس خود می شوید و نه چشمتان را به روی عقل و منطق خود می بندید. امروز از هر فرصتی برای عمق و معنا بخشیدن هر چه بیشتر به رابطه عاطفیتان استفاده کنید. شما عشق را با عمقی بی سابقه در تمام وجود خود احساس می کنید و دلتان می خواهد ه چه بیشتر به عشقتان نزدیک شوید؛ یک مکالمه صادقانه و از صمیم قلب می تواند به استحکام بیشتر رابطه تان کمک کند. بهتر است حرفی که عمل کردن به آن برایتان سخت است جلوی دیگران راحت به زبان نیاورید. چشم به در بسته ای دوخته اید و غصه می خورید، کافیست سرتان را برگردانید در دیگری به روی شما باز است که بسیار برایتان پر منفعت است، روحی و مالی. با درخواست شما برای انجام کاری موافقت خواهد شد کمی صبر کنید.

فال امروز متولدین شهریور

امروز به دقت به ندای درونتان گوش کنید، به ویژه اگر این حس درونیتان دارد شما را به دنبال کردن اهداف و رویاهایتان تشویق می کند. به تصمیماتی که می گیرید شک نکنید و خیالتان از این که منطقتان از آنچه خودتان فکر می کنید بهتر عمل می کند راحت باشد. امروز شما و شخصی که دوست دارید درک بهتری از هم پیدا کرده اید و شکوفه های عشقتان جان تازه ای گرفته اند. شما در کنار هم خیلی راحت تر از همیشه هستید و چیزی باعث ناراحتی و نگرانی شما نمی شود و می توانید همانی باشید که واقعا هستید. این نزدیکی و صمیمیتی که بین شما شکل گرفته از چشم اطرافیان نیز مخفی نخواهد ماند. در رابطه عاطفی تان طرف مقابل از شما دلخور است و شما به روی خودتان نمی آورید، اگر همین طور ادامه بدهید با مشکلات بزرگتری روبرو خواهید شد. یک خرید را بهتر است بیش از این عقب نیندازید. صداقتتان بهترین راه پیروزی شماست. شما در طلب چیزی یا کسی هستید که می خواهید بی رنج و زحمت بدست آورید.

طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز مهمان هایی به خانه تان خواهند آمد تا در مورد مسائلی که برای شما بسیار جالب به نظر می رسند با شما صحبت کنند. شاید اختلاف نظرهای جدی پیش بیایند، اما شما قادر خواهید بود که این وضعیت را تحت کنترل خود در بیاورید و از بالا گرفتن بحث جلوگیری کنید. امروز ذهن شما بسیار قوی و هوشیار است و می توانید پیچیده ترین مشکلات را هم به راحتی درک کرده و برای دیگران هم توضیح دهید. شما می توانید از سوء تفاهم هایی که بین اطرافیانتان پیش می آیند جلوگیری کرده و نقش یک میانجی قوی و منطقی را ایفا کنید. شاید در حال حاضر تصمیم گیری برای آینده رابطه عاطفیتان دشوار به نظر برسد، بهتر است کمی بیشتر صبر کنید تا از آنچه می خواهید مطمئن شوید. انجام کاری که فکرتان را مشغول کرده توام با سختی و دردسر است. گوشتان بدهکار حرف های حسودان و بداندیشان نباشد و نگرانی به دل راه ندهید، کار خودتان را بکنید. شما ذاتاً مهربان هستید دیگران را با زخم زبان و عصبانیت خود نرنجانید. چیزی که از دست داده اید به زودی بدست می آورید.

فال روزانه متولدین آبان

امروز خبر فرخنده‌ای به دست شما می‌رسد و این خبر شادی و نشاط شما را در طول روز تضمین خواهد کرد. احساس می‌کنید که همسر یا عشق‌زندگی‌تان مانند سابق شما را درک نمی‌کند و تفاهم گذشته را ندارید. قبل از اینکه این وضعیت فاصله‌ای عمیق میان شما و عشق‌زندگی‌تان بیاندازد، امروز با ایشان صحبت کنید و راه‌حلی برای درک و تفاهم بیشتر پیدا نمایید. انسان خودداری هستید و حرف دل‌تان را به زبان نمی‌آورید، این وضعیت باعث شده تا اطرافیان سوء‌برداشت‌های زیادی از رفتار شما داشته باشند. این روزها طرف مقابل تان خسته و تند مزاج است، باید با او آرامتر رفتار کنید. نرمی سنگ را آب می کند. در سایه تلاش و کوشش بی وقفه شما شرایط مالی و مادی تان رو به بهبودی است. با استفاده از این موقعیت دریچه ای به سوی آرامش و نشاط باز کنید. روزهای سختی تان را فراموش نکنید.

فال روزانه متولدین آذر

سبک زندگی اسراف‌گرایانه‌ای دارید و تا می‌توانید پول خود را به خرید خوراکی‌ و چیزهای بی‌ارزش هدر می‌دهید، این رویکرد نه تنها به لحاظ مالی شما را تحت‌فشار قرار می‌دهد، بلکه به لحاظ سلامتی نیز در خطر می‌افتید و بهتر است به فکر وجود نازنین‌تان باشید و با خوردن خوراکی‌های سالم، سلامت‌تان را تضمین نمایید. وقتی را برای بودن در کنار اعضای منزل اختصاص نمی‌دهید و ادامه این وضعیت، زمینه دلخوری اهل منزل را فراهم خواهد کرد، در نتیجه از امروز فرصتی را برای بودن در کنار خانواده کنار بگذارید. کسی که دائم از شما توقعات مختلف دارد، متوجه رفتارش کنید و از خواسته های خودتان با او صحبت کنید. زیر بار انجام کاری که بلد نیستید و سر رشته ای از ان ندارید نروید. عذر خواهی کنید تا به خودتان و دیگران بدهکار نشوید. در مورد مسئله ای اوضاع آن طور که پیش بینی کرده بودید پیش نخواهد رفت. دست پاچه نشوید.

فال روز متولدین دی

امروز ذهن و احساس شما با هم متحد شده اند و همین باعث شده است در برخورد با دیگران و به ویژه در ارتباط برقرار کردن با دوستان خود بسیار موفق باشید و آنها را به خوبی درک کنید. در نتیجه ی درک متقابلی که بین شما به وجود آمده است روابطتان خیلی نزدیکتر از قبل خواهند شد. برای یک روز هم که شده به خودتان سخت نگیرید و از زیبایی ها و لذت های کوچک زندگی بهره مند شوید. هیچ گاه خودتان را به خاطر تصمیماتی که گرفته اید سرزنش نکنید، پشیمانی هیچ فایده ای برای شما نخواهد داشت. در مورد اهداف و رویاهایی که برای آینده خود دارید با عشقتان صحبت و مشورت کنید، قطعا او نیز نظرات و پیشنهادهای خوبی برای شما خواهد داشت. خودتان را برای تغییر آماده کنید. این تغییر می تواند به نفع تان باشد، به شرط آن که نسبت به آن به موقع و درست عمل کنید. در مورد یک مسئله عاطفی دائم گذشته را مرور و مقایسه نکنید. شرایط جدید شما با گذشته فرق می کند. شخصی از شما کمک مالی می خواهد. چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است.

فال متولدین بهمن

امروز مسائل کاری ذهن شما را به خود درگیر کرده اند و تا وقتی به آنها نپرداخته باشید نمی توانید بیخیال آنها شده و از روزتان خود لذت ببرید. خوشبختانه حس ششم شما امروز خیلی خوب کار می کند و می توانید از این توانایی خود استفاده کنید تا مشکلاتی که ذهنتان را به خود مشغول کرده اند حل کنید. با این حال این راه هم باید در نظر داشته باشید که شما مجبور نیستید همین حالا تصمیم نهایی خود را گرفته و دست به کار شوید. بد نیست فعلا راه حل های مختلفی که به ذهنتان می رسند را یک جا یادداشت کرده و بعد با خیال راحت به لذت بردن از بخش باقی مانده ی روز بپردازید. شما حتما می توانید ساعات بسیار خوبی را سپری کنید. در مورد مسائل عاشقانه و عاطفی شرط بندی نکنید، هیچ کس قابل پیش بینی نیست. شنیدن یک خبر می تواند روی تصمیم گیری مالی تان اثر بگذارید. از دوستی هدیه ای خواهید گرفت که شما را به هم نزدیک تر می کند. برای رفتن به جایی و انجام کاری خیر از شما دعوت می شود، در کار خیر حاجت هیچ استخاره نیست.

فال روزانه متولدین اسفند

امروز شما دوست ندارید برای مدت زیادی در خانه بمانید و دلتان می خواهد از خانه بیرون زده و در مهمانی ها و جمع های مختلف شرکت کنید. حتی اگر فقط در خیابان ها راه بروید و رفت و آمد عابران را تماشا کنید هم برایتان خیلی از خانه نشینی بهتر و لذت بخش تر خواهد بود. در حال حاضر افکار و احساسات شما در هماهنگی کامل با هم به سر می برند و می توانید از تعامل این دو به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. امروز به هیچ عنوان سعی نکنید دیگران را مجبور به پذیرش افکار و نظرات خود کنید؛ هر چه کمتر در این زمینه اصرار به خرج دهید خواهید دید اوضاع بهتر و بیشتر به نفع شما پیش خواهد رفت و دیگران در مقابل شما و حرف هایتان انعطاف پذیری بیشتری نشان خواهند داد. دوستی قدیمی به سراغ تان خواهد آمد با او سرد برخورد نکنید. او به شما پیشنهادی خواهد داد. برای کسب یک مجوز به جایی مراجعه خواهید کرد و مجبور می شوید خلاف میل تان کاری را انجام دهید. برای انجام کاری که درباره آن تجربه کاری ندارید، موافقت نکنید. اعتبار خودتان را پیش دیگران زیر سوال می برید.

منبع: تصویر زندگی

345

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

اخبار ایران و جهان