الف

تفتیان از صعود به نیمه‌نهایی قهرمانی جهان بازماند


6 مهر 1398 - 16:03
5d8f530c61876_5d8f530c6187b
دونده رشته دو ۱۰۰ متر ایران از صعود به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان بازماند.

به گزارش مشهد فوری، مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان قطر جمعه شب (۵ مهر) در ماده ۱۰۰ متر برگزار شد و حسن تفتیان نماینده ایران به رقابت با حریفان خود پرداخت.

تفتیان در این مسابقات رکورد ۱۰.۲۴ را به ثبت رساند و در جایگاه پنجم گروه پنج قرار گرفت و از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازماند و در نهایت در رده بیست و هفتم قرار گرفت.

در این مسابقات سه نفر برتر هر گروه به صورت مستقیم به نیمه‌نهایی صعود کردند و 6 نفر از برترین دونده‌هایی که جزو سه نفر نبودند نیز در پایان راهی نیمه‌نهایی شدند. 

 دوندگانی که به نیمه‌نهایی صعود کردند به شرح زیر هستند:

گروه اول:

۱_آکامی سیمباین از آفریقای جنوبی (۱۰.۰۱)

۲_ آرون براون  از کانادا ( ۱۰.۱۶)

۳_ ژی ژنی از چین ( ۱۰.۱۹)

گروه دوم

۱_جاستین گاتلین از آمریکا ( ۱۰.۰۶)

۲_ آندره ده گریس از کانادا( ۱۰.۱۳)

۳_آدام گیملی (۱۰.۱۹)

گروه سوم

۱_ هوگس ار بریتانیا (۱۰.۰۸)

۲_رایموند از نیجریه (۱۰.۱۴)

۳_امانوبل از لیبریا (۱۰.۱۹)

گروه چهارم

۱_یوهان بلیک از جاماییکا( ۱۰.۰۷)

۲_جیمی ویکو از فرانسه( ۱۰.۰۸)

۳_آرتور سیسه از ساحل عاج( ۱۰.۱۴)

گروه پنجم

۱_اولیوریا از برزیل ۱۰.۱۱

۲_رودگرس از آمریکا ۱۰.۱۴

۳_تورتو از ایتالیا ۱۰.۲۰

گروه ششم

۱_کریستین کلمن از امریکا ۹.۹۸

۲_مارسل جاکوب از ایتالیا ۱۰.۰۷

۳_حکیم ثانی از ژاپن ۱۰.۰۹

شش دونده دیگری که به نیمه‌نهایی صعود کردند عبارتند از: 

یوکی از ژاپن (۱۰.۲۱)

یوشیهیده از ژاپن ( ۱۰.۱۸)

بینگتین از چین ( ۱۰.۲۱)

تراسی از جامائیکا (۱۰.۲۱)

برنت از هلند (۱۰.۲۱)

ادوبورون از بریتانیا (۱۰.۲۳)

دونده رشته دو ۱۰۰ متر ایران از صعود به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان بازماند.

پایگاه خبری مشهد فوری (mashhadfori.com)

5d8f530c61876_5d8f530c6187b
6 مهر 1398 - 16:03

به گزارش مشهد فوری، مسابقات دو و میدانی قهرمانی جهان قطر جمعه شب (۵ مهر) در ماده ۱۰۰ متر برگزار شد و حسن تفتیان نماینده ایران به رقابت با حریفان خود پرداخت.

تفتیان در این مسابقات رکورد ۱۰.۲۴ را به ثبت رساند و در جایگاه پنجم گروه پنج قرار گرفت و از صعود به مرحله نیمه‌نهایی بازماند و در نهایت در رده بیست و هفتم قرار گرفت.

در این مسابقات سه نفر برتر هر گروه به صورت مستقیم به نیمه‌نهایی صعود کردند و 6 نفر از برترین دونده‌هایی که جزو سه نفر نبودند نیز در پایان راهی نیمه‌نهایی شدند. 

 دوندگانی که به نیمه‌نهایی صعود کردند به شرح زیر هستند:

گروه اول:

۱_آکامی سیمباین از آفریقای جنوبی (۱۰.۰۱)

۲_ آرون براون  از کانادا ( ۱۰.۱۶)

۳_ ژی ژنی از چین ( ۱۰.۱۹)

گروه دوم

۱_جاستین گاتلین از آمریکا ( ۱۰.۰۶)

۲_ آندره ده گریس از کانادا( ۱۰.۱۳)

۳_آدام گیملی (۱۰.۱۹)

گروه سوم

۱_ هوگس ار بریتانیا (۱۰.۰۸)

۲_رایموند از نیجریه (۱۰.۱۴)

۳_امانوبل از لیبریا (۱۰.۱۹)

گروه چهارم

۱_یوهان بلیک از جاماییکا( ۱۰.۰۷)

۲_جیمی ویکو از فرانسه( ۱۰.۰۸)

۳_آرتور سیسه از ساحل عاج( ۱۰.۱۴)

گروه پنجم

۱_اولیوریا از برزیل ۱۰.۱۱

۲_رودگرس از آمریکا ۱۰.۱۴

۳_تورتو از ایتالیا ۱۰.۲۰

گروه ششم

۱_کریستین کلمن از امریکا ۹.۹۸

۲_مارسل جاکوب از ایتالیا ۱۰.۰۷

۳_حکیم ثانی از ژاپن ۱۰.۰۹

شش دونده دیگری که به نیمه‌نهایی صعود کردند عبارتند از: 

یوکی از ژاپن (۱۰.۲۱)

یوشیهیده از ژاپن ( ۱۰.۱۸)

بینگتین از چین ( ۱۰.۲۱)

تراسی از جامائیکا (۱۰.۲۱)

برنت از هلند (۱۰.۲۱)

ادوبورون از بریتانیا (۱۰.۲۳)

منبع: ایسنا

159

نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما پس از تایید توسط مدیر سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت و افترا باشند منتشر نخواهند شد.
  • پیام هایی که غیر از زبان پارسی یا غیر مرتبط باشند منتشر نخواهد شد.

اخبار ایران و جهان