شناسه خبر: ۸۰۶۴۷
لینک کوتاه کپی شد

شاه ماهی استقلال به تیم سابقش بر می گردد؟

داریوش شجاعیان ۲ فصل پیش از تیم ماشین‌سازی(گسترش فولاد)به استقلال ملحق شد و استقلالی‌ها موظف شدند تا با پرداخت پول به این باشگاه رضایت‌نامه این هافبک را دریافت کنند.

شاه ماهی استقلال به تیم سابقش بر می گردد؟

به گزارش مشهد فوری، داریوش شجاعیان ۲ فصل پیش از تیم ماشین‌سازی(گسترش فولاد)به استقلال ملحق شد و استقلالی‌ها موظف شدند تا با پرداخت پول به این باشگاه رضایت‌نامه این هافبک را دریافت کنند اما طولی نکشید که مسئولان باشگاه استقلال در پرداخت قسط اول این بازیکن تاخیر کردند و به همین دلیل اختلافات ۲ باشگاه از همان اول شروع شد.

در ابتدا مسئولان این باشگاه تبریزی اعتراضی به این تاخیر نکردند و بدون سرو صدا قائله را ختم به خیر کردند اما بد قولی‌های استقلالی‌ها ادامه‌دار شد و در نهایت و پس از گذشت یک فصل نصیرزاده مدیرعامل باشگاه ماشین‌سازی تبریز رسما اعلام کرد که قصد برگرداندن شجاعیان را داریم. موضوعی که باعث شد تا تبریزی‌ها به کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال شکایت کنند.

پس از شکایت مسئولان باشگاه ماشین‌سازی، باشگاه استقلال فرصت داشت تا به این خواسته تبریزی‌ها واکنش نشان دهد و رسما نامه‌ای به کمیته تعیین وضعیت بزند اما آن‌ها اعتنایی به این موضوع نکردند و حالا ممکن است رای نهایی به ضررشان تمام شود.

کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان فوتبال به زودی رای خود را براساس مستندات و عدله باشگاه ماشین‌سازی صادر می‌کند و اگر نصیرزاده مدارک قابل قبولی داشته باشد بدون شک شجاعیان پس از پشت سرگذاشتن مصدومیت دوباره باید برای ماشین‌سازی به میدان برود. در این بین معلوم نیست این بی‌توجهی مسئولان باشگاه استقلال به ابلاغیه کمیته تعیین وضعیت بازیکنان عمدی یا سهوی بوده است.

روزبه وثوق‌احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان در این خصوص اظهارداشت: استقلالی‌ها به نامه کمیته تعیین وضعیت پاسخی نداده‌اند و پرونده به کمیته ارسال شده تا به زودی رای نهایی صادر شود. معلوم نیست که رای به سود استقلال یا ماشین‌سازی صادر می‌شود چون باید همه جوانب بررسی تا رای درست صادر شود.

با این اوصاف باید دید استقلالی‌ها برای حل این مشکل چه راه حلی دارند و اگر رای نهایی به سود ماشین‌سازی صادر شود یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم از جمع شاگردان شفر جدا خواهد شد؟

160

ارسال نظر