شناسه خبر: ۷۹۹۲۸
لینک کوتاه کپی شد

پیشنهاد اغواکننده گالاتاسرای ترکیه به انصاری‌فر

برخلاف خبرهای چند روز گذشته مسیر آتی ستاره شماره 10 ایران از کوچ به جزیره در حال تغییر به سمت سوپرلیگ ترکیه است.

پیشنهاد اغواکننده گالاتاسرای ترکیه به انصاری‌فر

به گزارش مشهد فوری ، فسخ قرارداد کریم انصاری فرد با المپیاکوس یونان در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی باعث شد تا ستاره شماره 10 تیم ملی ایران به عنوان بازیکن آزاد مشکلی برای امضای قرارداد با باشگاه جدید نداشته باشد از همین رو بسیاری از رسانه های یونان و انگلیس از قطعی شدن انتقال این بازیکن به ناتینگهام فارست در چمپیون شیپ خبر دادند.

حتی در این راه آیتورکارانکا سرمربی اسپانیایی ناتینگهام نیز در مصاحبه ای از مذاکرات جدی با این مهاجم ایرانی خبر داد و مدعی شد هنوز برخی جزئیات برای توافق نهایی باقی مانده اما کاملا برای همکاری با انصاری فرد لحظه شماری می کند چون اضافه شدن این بازیکن قدرت تهاجمی ناتینگهام را بالا می برد.

در این گیر و دار اما امروز رسانه های ترکیه خبری عجیب منتشر و از رایزنی های جدی قهرمان ترکیه برای امضای قرارداد با ستاره ایرانی پرده برداشتند. این گمانه زنی ها در حالی رقم خورد که روزنامه Fotomaç امروز با انتشار تصویری از شادی کریم انصاری فرد با پیراهن المپیاکوس این تیتر را زد:«یک احتمال بسیار قوی وجود دارد آن هم اضافه شدن مهاجمی جدید به اردوی گالاتاسرای که می تواند سورپرایز بزرگی برای طرفداران این تیم باشد».

پیرو این ادعا سایت sporundibi به عنوان رسانه نزدیک و منتسب به گالاتاسرای است در گزارشی آورد:«اگر فدراسیون فوتبال ترکیه ابتکار عمل را بدست گرفته و یک پنجره‌ی نقل و انتقالات اضافی باز کند باشگاه گالاتاسرای قصد دارد کریم انصاری‌فرد را به تیم خود اضافه کند. این مهاجم گلزن ایرانی در آخرین روز فرصت نقل و انتقالات با باشگاه سابق خود المپیاکوس یونان به توافقی دوجانبه رسید تا قراردادش با این باشگاه یونانی فسخ شود.

انصاری‌فرد در حال حاضر بازیکن آزاد به حساب آمده و می‌تواند به هر باشگاهی که مایل است، ملحق شود. در ترکیه ادعا شده باشگاه گالاتاسرای با انصاری‌فرد مذاکره کرده و توافق‌های اولیه بین دو طرف حاصل شده. اگر فدراسیون فوتبال ترکیه برای باشگاه‌های این کشور یک پنجره‌ نقل و انتقالات اضافی باز کند گالاتاسرای که مایل نیست بدون مهاجم مرکزی در لیگ قهرمانان اروپا به میدان برود با مهاجم 28ساله‌ ایرانی قرارداد نهایی را امضا خواهد کرد. علاوه بر انصاری‌فرد، احتمال عقد قرارداد گالاتاسرای با آنتونی مودسته که بدون تیم مانده است، هم وجود دارد».

پیش از این رسانه های ترکیه هفته ها از تلاش باشگاه بشیکتاش برای خرید انصاری فرد از المپیاکوس خبر منتشر می کردند که در نهایت با خواسته چند میلیون یورویی رئیس المپیاکوس این انتقال به سرانجام نرسید تا کریم روز آخر با تاکید مربی پرتغالی باشگاه یونانی به صورت رایگان و مجانی قراردادش را فسخ و بازیکن آزاد شناخته شود اما چون باشگاه بشیکتاش مهاجمی دیگر را جذب کرده بود عملا پرونده پیوستن انصاری فرد به جمع عقاب های استانبول منتفی شد.

22

ارسال نظر