شناسه خبر: ۷۹۵۷۱
لینک کوتاه کپی شد

دلار 14 تومانی و ارزشمندترین منشای تاریخ!

گادوین منشا حالا در کنار دیگر خارجی های لیگ، روز به روز ارزشمندتر شده و کار باشگاه ها برای پرداخت حقوق او نسبت به دیگر بازیکنان سخت تر می شود.

دلار 14 تومانی و ارزشمندترین منشای تاریخ!

به گزارش مشهد فوری، برخلاف ابتدای فصل نقل و انتقالات که تعداد خارجی های تازه وارد به ایران کم بود، حالا در آخرین روزهای نقل و انتقالات بار دیگر تعداد خارجی ها مثل قبل شده و به نظر می رسد افزایش چند برابری نرخ ارزهای خارجی، تاثیری در تصمیم نقل و انتقالاتی باشگاه ها نداشته است. به طور مثال تراکتور، استقلال، سپاهان و... تا حد امکان از سهمیه خود استفاده کرده اند و امیدوارند با بازیکنان گران قیمت خود در لیگ، قهرمان شوند.

اما پرسپولیس به دلیل محرومیت نقل و انتقالاتی نتوانست یک سهمیه موجود بازیکن خارجی را پر کند. با این حال، حضور همین سه بازیکن غیر داخلی نیز چالش هایی را برای مدیران این باشگاه ایجاد کرده است. گادوین منشا که از خیلی وقت پیش، از روزهای اوج فاصله گرفته، این روزها نیمکت نشین است اما روز به روز بر ارزشش افزوده می شود.

حتی اگر قرارداد منشا و پرسپولیس 300 هزار دلار باشد، وی هم اکنون بازیکن 5-6 میلیاردی به حساب می آید! او معمولا در بازی های آسیایی عملکرد خوبی برای پرسپولیس داشته و در دیدار مقابل الدحیل نیز باتوجه به محرومیت سیامک نعمتی، در ترکیب اصلی جای خواهد داشت و شاید تنها راهی که نگه داشتن این بازیکن را منطقی جلوه دهد، درخشش در مقابل الدحیل است.

باید دید سرانجام باشگاه های ایرانی در این وضع عجیب و غریب سقوط ریال، چطور با پرداخت حقوق بازیکنانی که قراردادشان به دلار است، کنار خواهند آمد و سوال مهم این که آیا بحران بعدی در فوتبال ایران، پرداخت حقوق معوقه بازیکنانی است که با دلار 3800 تومانی آمدند و با دلار چند ده هزار تومانی ایران را ترک کردند؟

22

ارسال نظر