شناسه خبر: ۱۵۹۸۳۶
لینک کوتاه کپی شد

تیم فوتبال شهر خودرو به دنبال جذب 3 بازیکن خارجی است

تیم فوتبال شهرخودرو(پدیده خراسان) در میانه لیگ برتر فوتبال و در حالی که با پنج امتیاز در قعر جدول رده بندی قرار دارد به دنبال جذب ۲ ملی پوش سودانی و یک مهاجم کلمبیایی است.

تیم فوتبال شهر خودرو به دنبال جذب 3 بازیکن خارجی است

به گزارش مشهد فوری ، اسماعیل حیدرپور اظهار کرد: اخیرا تیم ملی سودان به سرمربیگری "استفانو کوزین" ایتالیایی در دبی برای جام ملتهای آفریقا اردوی آماده سازی برپا کرده بود و ۲ بازی دوستانه با اردن و ازبکستان برگزار کرد که مربیان ما بازی "تیتو اوکلو و جکسون مورگان" ۲ ملی پوش ثابت این تیم را دیده اند و فیلم هایشان را نیز برای ما ارسال کرده اند و اکنون این ۲ بازیکن در دبی مانده اند و درخواست ویزا برای آنان به وزارت ورزش داده شده است.

قائم مقام باشگاه شهرخودرو افزود: قرار است تست فنی و پزشکی از این بازیکنان گرفته شود و بعد از آن در تمرینات ما شرکت کنند تا در صورت تایید نهایی کادر فنی با آنها قرارداد ببندیم.

وی ادامه داد: با بازیکن کلمبیایی، استیون آپونزا هم مذاکرات مقدماتی انجام شده و درخوست ویزا برای او نیز داده ایم علاوه بر اینها با چند بازیکن دیگر در حال مذاکره ایم تا تیم خوبی را برای نیم فصل پیش رو روانه زمین کنیم.

تیتو اوکلو مهاجم ۲۶ ساله تیم ملی سودان هم اکنون در تیم "ماهیا" کنیا حضور دارد این بازیکن سابقه بازی در جام باشگاه‌های آفریقا و جام کنفدراسیون آفریقا را دارد. جکسون مورگان بازیکن ۲۳ ساله تیم ملی سودان هم در پست هافبک دفاعی بازی می کند، وی که ویزای استرالیا نیز دارد سالها در دسته‌های پایین لیگ استرالیا حضور داشته و در فصل گذشته با حضور در لیگ دسته پنجم آلمان، به عضویت تیم دوم مونشن گلادباخ درآمده است.

استیون آپونزا وینگر ۲۶ ساله اهل کشور کلمبیا هم در لیگ دسته دوم پرو شاغل است و آخرین حضورش در تیم "دپورتیوو کوپسول" بوده است. بر اساس آمار آپونزا در پست مهاجم طی چهار فصل گذشته در هر دو بازی یک گل به ثمر رسانده است.

منبع: ایرنا

316

ارسال نظر