شناسه خبر: ۱۶۰۹۲۴
لینک کوتاه کپی شد

رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی:

مهلت ارسال آثار جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) تمدید شد

رئیس مرکز ارتباطات و رسانه آستان قدس رضوی گفت: با توجه به درخواست و استقبال علاقه‌مندان برای شرکت در جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع)، مهلت دریافت آثار از سوی دبیرخانه این جشنواره تا روز شنبه ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲ تمدید شد.

مهلت ارسال آثار جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) تمدید شد

محسن هوشمند اظهار کرد: علاقه‌مندان می‌توانند تا ۳۱ تیرماه ۱۴۰۲ به پرتال جشنواره به نشانی mediafest.razavi.ir مراجعه کنند و در هر بخش حداکثر ۳ اثر خود را در قالب های مورد تائید در این سامانه بارگذاری کنند.

وی تصریح کرد: ارتقای کمّی و کیفی محصولات رسانه‌ای با مضامین رضوی، شناسایی، شبکه‌سازی و تعامل بیشتر با تولید و توزیع‌کنندگان محتوای رسانه‌ای مرتبط با فرهنگ و سیره رضوی در داخل و خارج از کشور، تعمیم و گسترش تولیدات رسانه‌ای مرتبط با سیره رضوی در بستر رسانه‌های گوناگون به ‌ویژه رسانه‌های نوین، شبکه‌سازی و حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای رضوی و عمق‌بخشی به محتوای رسانه‌ای مرتبط با سیره و معارف رضوی عمده اهداف اصلی جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای امام رضا(ع) است.

بر اساس گزارش روابط عمومی آستان قدس رضوی، هوشمند ادامه داد: سیره رضوی، زائر و زیارت رضوی، وقف و نذر رضوی، خدمت رضوی، هویت مشهد الرضا(ع) و جهاد تبیین محورهای موضوعی جشنواره در نظر گرفته شده است.

منبع: آستان نیوز

368

ارسال نظر