شناسه خبر: ۱۶۰۳۲۹
لینک کوتاه کپی شد

مهلت ارسال اثر به ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی تمدید شد

دبیر ششمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی از تمدید مهلت ارسال آثار تا ۱۰ دی‌ماه خبر داد.

مهلت ارسال اثر به ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی تمدید شد

فاطمه سهامی درباره مهلت ارسال آثار و شرکت در این جشنواره اظهار کرد: با توجه به تغییرات زمانی در تقویم جشنواره کشوری و استقبال اصحاب رسانه استان، تاریخ ارسال آثار و شرکت در این جشنواره تا ۱۰ دی ماه تمدید شد و تمام فرآیندهای ثبت‌نام، ارسال آثار و بخشی از فرآیند داوری به صورت متمرکز از طریق سایت جشنواره Aboozarfestival.com انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه پروسه نهایی داوری پس از اظهارنظر داوران در سایت، در میزهای تخصصی داوری به سرانجام می‌رسد، افزود: شرکت‌کنندگان دقت داشته باشند که با توجه به فرایند داوری در سایت جشنواره، در فایل‌های ارسالی آثار نباید نامی از صاحب اثر وجود داشته باشد. در غیر این صورت طبق ضوابط ارسال آثار به جشنواره، این آثار بدون داوری حذف می‌شوند.

دبیر ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی سقف ارسال آثار در جشنواره را ۸ اثر عنوان کرد و گفت: در بخش‌های ویژه برای دریافت آثار زیرساخت فنی کامل نبود که در حال حاضر شرکت‌کنندگان در ۲ بخش ویژه برنامه‌سازی فضای مجازی و پرونده ویژه خبرنگاری تحقیقی می‌توانند با مراجعه به سایت استانی جشنواره رسانه‌ای ابوذر خراسان رضوی فایل‌های آثار خود را طبق ضوابط ذکر شده در سایت ارسال کنند.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی، سهامی در خصوص حضور همکاران رسانه‌ای اتباع در جشنواره ابوذر بیان کرد: با توجه به شرایط فنی سایت تا کنون امکان ارسال اثر برای اشخاص غیر ایرانی فراهم نبود که با توجه به درخواست همکاران اتباع و با تلاش تیم فنی و تغییرات زیرساختی که اتفاق افتاده است، این افراد می‌توانند با دبیرخانه جشنواره ارتباط بگیرند و با راهنمایی دبیرخانه از طریق لینکی که در اختیارشان قرار می‌گیرد در جشنواره شرکت کنند.

وی با بیان اینکه از هفته آینده حضور در رسانه‌ها برای شناخت بیشتر ظرفیت‌های رسانه‌ای استان آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: سعی می‌کنیم در اکثر رسانه‌های استان حضور پیدا کرده و سوالات و چالش‌های اصحاب رسانه را برطرف کنیم. برخی از برنامه‌های تعاملی جشنواره با همکاری اصحاب رسانه در استان نیز در حال انجام است و ما توانسته‌ایم در کنار تیم جوان و پویای جشنواره ابوذر از ظرفیت برخی از اساتید عرصه رسانه خراسان رضوی نیز استفاده کنیم.

منبع: ایسنا

368

ارسال نظر