شناسه خبر: ۱۴۱۳۴۰
لینک کوتاه کپی شد

اقدام نامتعارف بازیگران ایرانی با حیوانات

در میان زندگی اکثر افراد قطعا چیز‌هایی پیدا می‌شود که شاید برای دیگران غیرقابل درک باشد اما در مورد هنرمندان و یا افراد سرشناس این نکته بیشتر صدق می‌کند .

اقدام نامتعارف بازیگران ایرانی با حیوانات

به گزارش مشهد فوری ،سبک و سیاق زندگی سلبریتی‌ها به دلیل جذاب بودن برای مردم، مورد رصد بوده و هست؛ در لابلای زندگی اکثر افراد اگر کنکاش کنیم قطعا چیز‌هایی پیدا می‌شود که ممکن است برای دیگران عجیب و غیرقابل درک باشد، اما در مورد هنرمندان و یا افراد شناخته شده این نکته بیشتر صدق می‌کند چرا که به دلیل شهرت و محبوبیتشان بیشتر زیر ذره بین قرار دارند و باید مراقب رفتار‌های خود باشند.

مردم دیگر مانند گذشته به ریز و درشت رفتار سلبریتی‌ها توجه نمی‌کنند، اما جالب است که خود آن‌ها گا‌ها کاری می‌کنند که تا مدت‌ها سوژه رسانه‌ها و کاربران شبکه‌های اجتماعی در فضای مجازی شوند.

بزرگمهر حسین پور کارتونیست ایرانی که گربه خانگی اش را از دست می‌دهد در اینستاگرام پستی می‌گذارد که خبر فوت گربه اش را منتشر می‌کند و چنان وداع نامه‌ای برای گربه اش می‌نویسد که گویی فرزند یا یکی از اعضای خانواده اش را از دست داده است.

پیش از این در اتفاقی غیرمتعارف هانیه توسلی با انتشار عکس گربه‌اش نوشت: بخواب مامان جان. بخواب تنها دلخوشیم. بخواب شیرین عسلم. منو ببخش. دیگه آرزویى ندارم. دیگه هیچى نمى خوام از خدا. دیگه بى‌حس شدم. دیگه تموم شدم. فقط منتظرم که زودتر بیام پیشت. همین.

اما اتفاق جالب تر، واکنش دیگر هنرمندان به این موضوع است، آن‌هایی که زیر پست این افراد "گربه مرده" می‌آیند و با آن‌ها همدردی می‌کنند، چنان از داغ عزیز مردن حرف می‌زنند که خواننده مطلب تا زمانی که عکس گربه و اشاره به او را نبیند نمی‌تواند تشخیص دهد که در مورد یک حیوان حرف می‌زنند.

فرهاد آییش در برنامه من و شما در پاسخ به این سوال که چرا هیچ‌وقت بچه دار نشده گفت: من گربه دارم و بچه ندارم!
این که بین انسان و حیوان فرق نمی‌گذارند، این که یک حیوان را فرزند خود خطاب می‌کنند، مصداق بارز توهین به همنوعان خودف یعنی انسان‌ها است، اما این سلبریتی‌های روشنفکرنما با افتخار تمام دست به این کار می‌زنند و هر کس هم که به آن‌ها در این مورد نقدی داشته باشد می‌گویند که شما حیوان آزار هستید.

یکی گربه اش می‌میرد دنیا برایش به آخر می‌رسد و دیگر آرزویی ندارد و از خدا می‌خواهد که بعد از مرگش کنار گربه اش باشد، دیگری برای گربه اش به گفته خودش زن می‌گیرد، آن یکی بچه دار نمی‌شود دلیلش را داشتن گربه اعلام می‌کند و... این وضعیت فرهنگ و هنر ایران شده است.

این نکته بیشتر برای مردم محرز شده است که چنین افرادی نمی‌توانند الگو‌های مناسبی برای فرزندانشان باشند در نتیجه باید مراقب بود که این رفتار‌های ناهنجار از جانب چنین سلبریتی‌هایی پیش از کنترل والدین در سطح جامعه به فرزندانشان سرایت نکند

منبع: رکنا

159

ارسال نظر