شناسه خبر: ۷۳۷۶۶
لینک کوتاه کپی شد

بازار داغ فروش کلیه در مشهد

تصاویری دردناک از خرید و فروش کلیه درخیابان‌های مرکزی شهر مشهد را مشاهده می کنید.

بازار داغ فروش کلیه در مشهد

به گزارش مشهدفوری، اگر در گذشته تنها صفحه نیازمندی روزنامه‌ها تبدیل و اشباع از آگهی‌‏های خرید و فروش کلیه شده بود این روزها خریداران و فروشندگان آن، دست به دامان دیوارهای شهر و سطح باجه‌‏های تلفن شده اند.

هنگامی که در میان هیاهو وترافیک خیابان احمدآباد قدم می زنیم از میان مجتمع های معروف موبایل ، بیمارستان و مطب‌های پزشکان جورواجور عبور می کنیم اما اگر کمی با دقت به در ودیوار نگاهی بیندازیم شاید بتوانیم نفس‌های خسته ای را که رنگ وبویی از انتظار و مرگ تدریجی با خود به همراه دارند حس کنیم.

اگر با دقت به خیابانهای احمدآباد ،پرستار، قائم ، گلستان شرقی و کوچه‌های منتهی به بیمارستان امام رضا(ع)نظاره کنید حتما خس خس نفس‌های خسته و انتظارشان برای یک مرگ تدریجی را، از روی شماره تلفن‌هایی که روی دیوارهای های بی جان حک شده است به خوبی حس می کنید.

اینجا تبدیل به بازاری دردناک و زجر آور برای خرید و فروش کلیه در شرق کشور شده است.

شاید بهتر باید چشم ها رو شست وبهتر دید که داد و ستد "كليه" در مشهد در حالی رخ می دهد كه فروشندگان( کلیه ) اغلب به بن بست‌های زندگی رسیده اند و برای رفع مشكلات مالی اين راه بی سرانجام و غم بار را انتخاب می‌کنند و البته آن طرف ماجرا نیز افرادی هستند که برای خرید( کلیه ) ماه‌ها و شاید سالها در انتظار بمانند و در نهایت نفس‌های آخر را با مرگی دردناک در حسرت یک کلیه به اتمام برسانند.

این تصاویر امروز چهارم خردادماه 1397 ثبت شده است با این امید که تدبیری برایشان اندیشیده شود.

22

ارسال نظر