شناسه خبر: ۱۵۹۳۹۱
لینک کوتاه کپی شد

گزارش تصویری مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدای گمنام در مشهد

اجتماع فاطمیون امسال که با همراهی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و مسوولان استانی آغاز شد تشییع پیکر هشت شهید گمنام دفاع مقدس و شهید حسین نظری از مدافعان حرم تازه تفحص شده همراه با این مراسم بود.

گزارش تصویری مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدای گمنام در مشهد

به گزارش مشهد فوری ، اجتماع فاطمیون امسال که با همراهی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و مسوولان استانی آغاز شد تشییع پیکر هشت شهید گمنام دفاع مقدس و شهید حسین نظری از مدافعان حرم تازه تفحص شده همراه با این مراسم بود.

سوگواران بانوی 2 عالم حضرت زهرا(س) در حالی پیکر شهدا حمل می‌کردند که اقشار مختلف مردم مشهد ضمن زمزمه نواها و روضه‌های فاطمی، به نیت تبرک بر تابوت شهدا دست می‌کشیدند.

این تجمع با راهپیمایی و تشییع پیکر از میدان شهدا مشهد تا حرم مطهر رضوی ادامه یافت و در نهایت سوگواران فاطمی به ویژه برنامه ظهر شهادت حضرت زهرا(س) در حرم رضوی پیوستند.

علاوه بر آیت الله سید احمد علم الهدی نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی و امام جمعه مشهد،آیت الله سید مجتبی حسینی نماینده ولی فقیه در کشور عراق و عضو مجلس خبرگان رهبری، آیت‌الله مهدی مروارید عضو شورای عالی حوزه علمیه خراسان و تعدادی دیگر از علما نیز در این راهپیمایی شرکت داشتند.

منبع: مشهد فوری

345

ارسال نظر