شناسه خبر: ۱۱۱۵۵۱
لینک کوتاه کپی شد

شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار به راهیان نور است

شهردار مشهدمقدس از اعلام آمادگی این نهاد برای اعزام دانش آموزان مناطق کم برخوردار به اردوهای راهیان نور خبر داد.

شهرداری مشهد آماده اعزام دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار به راهیان نور است

به گزارش مشهد فوری ، محمد رضاکلائی امشب در نشست مشترک با سردار نظری فرمانده سپاه امام رضا(ع) و قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی اظهار داشت: در راستای فرهنگ‌سازی از اعزام دانش آموزان به اردوهای راهیان نور حمایت می‌کنیم.

شهردار مشهدمقدس گفت: فرهنگسراهای شهرداری به ویژه فرهنگسرای پایداری در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت‌های خوبی دارند.

کلایی با اشاره به اینکه با کلیات طرح مشارکت شهرداری در اعزام دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار به اردو راهیان نور موافق هستیم گفت: اما برای اجرای بهتر و هماهنگ این طرح نیاز به برگزاری جلسات هماهنگی مشترک جهت برنامه ریزی و تقسیم کار هستیم که معتقدم تا پایان دی ماه به جمع‌بندی نهایی برسیم.

شهردار مشهدمقدس افزود: پیشنهاد اجرای طرح شهر بدون بی سواد را چندی پیش ارائه کردیم، ما آماده مشارکت در اجرای این طرح هستیم وسپاه امام رضا(ع) نیز می‌تواند در این طرح مشارکت داشته باشد.

کلایی خاطرنشان کرد: پیشنهاد دیگری که ارائه کرده ایم طرح شهر بدون گرسنه است که در این راستا مذاکراتی با آستان قدس رضوی و کمیته امداد انجام داده‌ایم که از سپاه امام رضا(ع) و بهزیستی نیز دعوت می‌کنیم در اجرای این طرح مشارکت کنند.

159

ارسال نظر