شناسه خبر: ۸۵۶۵۳
لینک کوتاه کپی شد

فرزند هاشم خواستار در گفت‌و گو با رسانه ها:

حال پدرم خوب است / با سایت های معاند مخالف هستم

فرزند هاشم خواستار در گفت‌و گو با رسانه ها گفت: حال پدرم خوب است وما در جریان تمامی امور مربوط به پدرم قرار داریم و الان تحت درمان پزشکی است.

حال پدرم خوب است / با سایت های معاند مخالف هستم

به گزارش مشهد فوری ،محمد خواستار فرزند هاشم خواستار روز 5شنبه سوم آبان ماه پس از دیدار و ملاقات با پدرش در بیمارستان ابن سینای مشهد در گفتگو با خبرنگاران حاضر در بیمارستان اظهارداشت: امشب پدرم را دیدم، وضعیتش هم از نظر ظاهری و هم جسمانی خوب است. پرسنل بیمارستان با ما و خانواده خوب برخورد کردند ضمن اینکه ما را در جریان تمامی امور قرار می دهند و به ما این اجازه را دادند برویم ایشان را ببینیم و در حال حاضر تحت درمان پزشکی قرار گرفته اند.

وی در پاسخ به سوالی در مورد جوسازی و شایعه پراکنی سایت های خبری و معاند که مطرح کرده بودند پدرتان در شرایط سخت امنیتی قرار دارند و به ایشان غذا و دارو نمی دهند گفت:سایت‌های معاند اسمشان روی خودشان است به این معنا که معاندند.من به شدت با آنها و کارهایشان مخالفم و اقدامات آنها را نهی می کنم.وضعیت پدرم خوب است و مسئولین حاضر خوب برخورد کردند.البته از قبل فشارخون ایشان مقداری بالا بود و قرص مصرف می کردند.

محمد خواستار در مورد اینکه آیا پدرش قبلا هم سابقه بازداشت داشته است، افزود:پدرم قبلا هم در رابطه با اعتصابات فرهنگیان و مسائل صنفی آنها در سال 88 یعنی همزمان با فتنه 88 ، بازداشت و دو سال به زندان محکوم شدند و جرمش اقدام علیه امنیت ملی اعلام شده بود.

وی در پایان اضافه کرد: نظر من نسبت به نظام جمهوری اسلامی این است که نظام بر حق بوده و مشکلات اقتصاد ی به خاطر ضعف مدیریتی است اما خود نظام برحق است و من در تمام انتخاباتها شرکت می کنم و آن را قبول دارم.

گفتنی است طی روزهای گذشته برخی از رسانه های معاند شایعاتی مبنی بر تحت تدابیر امنیتی بودن هاشم خواستار در بیمارستان روانی مشهد منتشر کرده بودند.

159

ارسال نظر