شناسه خبر: ۱۶۰۸۰۹
لینک کوتاه کپی شد

با حضور فرمانده کل ارتش؛ ۲۸۱ واحد مسکونی به کارکنان ارتش در مشهد واگذار شد

طرح ۸۸۸ واحدی منازل سازمانی کارکنان نیروی زمینی با حضور فرمانده کل ارتش در مشهد به طور همزمان در مشهد و پنج شهر دیگر کشور به بهره‌برداری رسید.

با حضور فرمانده کل ارتش؛ ۲۸۱ واحد مسکونی به کارکنان ارتش در مشهد واگذار شد

امیر سرلشکر عبدالرحیم موسوی در این مراسم با تقدیر از زحمات صورت گرفته توسط معاونت مهندسی نزاجا گفت: از سال ۱۳۹۶ تاکنون، دغدغه ما رفع نیاز مسکن کارکنان، هم در بخش منازل شخصی و هم منازل سازمانی بوده است‌.

وی ادامه داد: امروزه هیچ‌کس با حقوق‌های معمولی نمی‌تواند صاحب خانه شود و ما در ارتش بر آن هستیم تا همکار ما، دغدغه ای نداشته باشد.

سرلشکر موسوی افزود: در این مسیر، سختی های فروانی بود؛ از بودجه پایین در ابتدای مسیر احداث منازل تا مشکلات ناشی از کرونا. اما آنچه مهم بود، پشتکار جهادی در نیروی زمینی برای تامین خانه و معیشت کارکنان بود.

فرمانده ارتش تصریح کرد: منزل شخصی کارکنان، تعهدی بزرگ و سنگین است. اما به دنبال رفع این نیاز برای همکاران خود هستیم.

سرلشکر موسوی وعده داد: در سال جاری، هیچ کس از کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران بازنشسته نمی شود مگر آنکه تکلیف منزل شخصی اش مشخص شود و بتواند با آرامش در کنار خانواده اش باشد.

بهره برداری طرح 888 واحدی منازل سازمانی ارتش در مشهد و پنج شهر کشور

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمینی ارتش در آیین بهره‌برداری از واحدهای یادشده اظهار کرد: علاوه بر مشهد، در کرمانشاه، اسلام آباد، کازرون، ایرانشهر و شوشتر نیز واحدهایی مشابه از طریق ارتباط مستقیم تلویزیونی با مشهد به بهره‌برداری رسید.

امیر سرتیپ رضا آذریان افزود: از تعداد ۸۸۸ واحدی که به میمنت ولادت امام هشتم(ع) امروز به بهره‌برداری رسید ۲۸۰ واحد در شهر مشهد است.

وی ادامه داد: یکی از تاکیدهای مهم رهبر معظم انقلاب در زمان انتصاب فرمانده نیروی زمینی ارتش توجه و رسیدگی به وضعیت معیشتی کارکنان بود که طرح یادشده نیز در همین راستا اجرا شد./شهرآرا

منبع: شهرآرا

368

ارسال نظر