شناسه خبر: ۱۳۹۳۱۷
لینک کوتاه کپی شد

در دیدار رئیس‌جمهور با تولیت آستان قدس رضوی مطرح شد؛

اعلام آمادگی دولت برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و زائران حرم حضرت رضا(ع)

رئیس‌جمهور گفت: دولت برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و زائران حرم حضرت رضا(ع) در حد توان کنار تولیت آستان قدس رضوی(ع) است.

اعلام آمادگی دولت برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و زائران حرم حضرت رضا(ع)

به گزارش مشهد فوری ،حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌ جمهور ضمن تشرف به زیارت حضرت علی‌بن موسی الرضا علیه السلام با تولیت آستان قدس رضوی دیدار و گفت‌وگو کرد.

در این دیدار رئیس‌جمهور اظهار داشت: دولت برای ارائه خدمات مطلوب‌تر به مجاوران و زائران حرم حضرت رضا(ع) در حد توان کنار تولیت آستان قدس رضوی است.

وی تصریح کرد: دولت برای ارائه کمک در زمینه طرح جامع حرم رضوی و همچنین بافت فرسوده اطراف حرم و رعایت هماهنگی‌های لازم شهرسازی با بافت معنوی و فرهنگی حرم آماده است.

همچنین حجت‌الاسلام احمد مروی تولیت آستان قدس رضوی در این دیدار اظهار داشت: آستان رضوی خود را جدای از دولت نمی‌داند و در هماهنگی با هم در جهت تحقق سیاست‌های نظام حرکت خواهیم کرد.

وی اضافه کرد: استاندار و شهردار در هماهنگی کامل در خدمات به زائران، همراه آستان رضوی هستند و امیدواریم در همین راستا حرکت را ادامه دهیم.

تولیت آستان قدس رضوی در ادامه خاطرنشان کرد: تبدیل سرخس به منطقه ویژه آزاد به‌نفع استان و کمک بزرگی به اقتصاد منطقه و استان است.

مروی افزود: همچنین طرح جامع اطراف حرم و بافت فرسوده نیازمند توجه ویژه دولت است.

منبع: تسنیم

159

ارسال نظر