شناسه خبر: ۱۰۵۳۰۳
لینک کوتاه کپی شد

فاطمی قائم مقام و بختیاری دستیار ویژه تولیت آستان قدس شد

با حکم حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی،سیدرضا فاطمی امین با حکم تولیت آستان قدس رضوی به عنوان قائم مقام این آستان نورانی منصوب شد.

فاطمی قائم مقام و بختیاری دستیار ویژه تولیت آستان قدس شد

به گزارش مشهد فوری با حکم حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی، سیدرضا فاطمی امین به عنوان قائم مقام تولیت این آستان مقدس منصوب شد.

قائم‌مقام جدید آستان قدس رضوی منصوب شد + عکس و سوابق

در بخشی از حکم انتصاب فاطمی امین از سوی تولیت آستان قدس رضوی آمده است:

ضمن تشکّر از مجاهدت‌های برادر گرامی جناب آقای بختیاری، جنابعالی را که بحمدالله دارای سوابق موفق در حوزه‌های اجرایی می‌باشید، به موجب این حکم به سمت قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی منصوب می‌نمایم.
اقتضا دارد ایجاد هماهنگی بین معاونان و بخش‌های مختلف و تحقق کامل سیاست‌های آستان قدس رضوی که منبعث از منشور هفت‌گانه مقام معظم رهبری (مدظلّه‌العالی) است مهمترین اولویت‌های جنابعالی قرار گیرد.
سیدرضا فاطمی امین فارغ التحصیل رشته مهندسی سیستم‌های اقتصاد ی اجتماعی از دانشگاه علم و صنعت ایران است که سوابقی همچون مجری طرح نوسازی خودروهای فرسوده کشور، مشاور وزیر صنایع و معادن در طرح تحول اقتصادی، سخنگوی ورزات صنایع و معادن، معاون برنامه‌ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت و عضویت در شورای عالی آموزش ‌و پرورش را در کارنامه خود دارد.
گفتنی است سید مرتضی بختیاری که پیش از این عهده دار این مسئولیت بود، از سوی حجت‌الاسلام و المسلمین رئیسی به عنوان مشاور و دستیار ویژه تولیت آستان قدس رضوی منصوب شد.

196

ارسال نظر