شناسه خبر: ۱۶۰۸۴۱
لینک کوتاه کپی شد

به مناسبت هفته محیط زیست انجام می‌شود

عیب‌یابی رایگان و تعمیر خودرو با تخفیف در مشهد

رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی شهرداری مشهد از آغاز طرح مشاوره و عیب‌یابی خودروها به صورت رایگان و تعویض و تعمیر قطعات خودروها با ۲۰ درصد تخفیف به مناسبت هفته محیط زیست در تعمیرگاه‌های منتخب سطح شهر خبر داد.

عیب‌یابی رایگان و تعمیر خودرو با تخفیف در مشهد

محمد پذیرا با بیان این خبر اظهار کرد: این طرح به مناسبت هفته محیط زیست، به منظور کاهش آلاینده‌های هوا و با هدف کاهش تردد خودروهای دارای نقص فنی با همراهی معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری مشهد و مشارکت اتحادیه تعمیرگاه‌ها و خدمات فنی خودرویی در حال انجام است.

وی ادامه داد: در این طرح که از ۱۵ خرداد آغاز شده و تا ۳۰ همین ماه ادامه دارد، هفت تعمیرگاه و خدمات فنی خودرویی در سطح شهر اقدام به مشاوره و عیب‌یابی خودروها به صورت رایگان و ارائه خدمات با تخفیف ویژه ۲۰ درصدی می‌کنند.

رئیس اداره محیط زیست، سلامت و ایمنی با اشاره به مراکز تعیین شده برای انجام مشاوره و عیب‌یابی رایگان خودرو در این ایام خاطرنشان کرد: مراکز تعیین شده شامل تعمیرگاه امیران در بلوار چمن، نبش چمن یک، تنظیم موتور هامون مکران در الهیه، سجادیه ۷۳، تعمیرگاه آریان‌فر در کوی امیر، نبش خیبر ۱۱، مهندسی خودرو برنا پویا در چهار قطعه مانده به فرمانیه ۱۰، تنظیم موتور پایتخت در بلوار توس، توس ۷۶، تعمیرگاه رضا در نامجو، نامجو ۱۳/۱ و خدمات خودرویی یاس، بین عبدالمطلب ۹ و ۱۱ است.

به گزارش روابط عمومی معاونت محیط زیست و خدمات شهری شهرداری مشهد، وی گفت: از شهروندان تقاضا می‌شود در راستای تحقق هوای پاک از این ظرفیتی که شهرداری مشهد فراهم کرده، در راستای تنظیم موتور خودروی خود و عیب‌یابی احتمالی آن استفاده کنند.

پذیرا خاطرنشان کرد: به طور معمول این طرح در مناسبت‌های محیط زیستی اجرا می‌شود و در فروردین ماه ۱۴۰۲ اجرای این طرح با بیش از ۱۰ میلیارد ریال صرفه‌جویی برای شهروندان و زائران همراه بوده است./ایسنا

منبع: ایسنا

368

ارسال نظر