شناسه خبر: ۸۰۶۳۲
لینک کوتاه کپی شد

سنگ نوردان خراسانی در مسابقات کشوری درخشیدند

رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی گفت: سنگ نوردان بخش سرعت این استان در مسابقات قهرمانی کشور در قزوین چهار مدال رنگارنگ به دست آوردند.

سنگ نوردان خراسانی در مسابقات کشوری درخشیدند

به گزارش مشهد فوری ، احمد زحمتکش افزود: هجدهمین دوره مسابقات سنگ نوردی قهرمانی کشور در رشته سرعت دیروز 23 شهریور در مجموعه ورزشی سردار آزادگان قزوین با حضور 95 ورزشکار از 14 استان در رده های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان برگزار شد.

وی ادامه داد: در بخش بزرگسالان این دوره از مسابقات احسان اسرار از خراسان رضوی به مقام نخست دست یافت و سنگ نوردانی از استانهای زنجان و تهران دوم و سوم شدند.

او گفت: در رده سنی نوجوانان 'الف' هم پوریا کریم پور از خراسان رضوی بعد از سنگ نورد تهرانی به مقام دوم دست یافت. سنگ نورد قزوینی هم در این رده سنی سوم شد. همچنین در رده سنی نوجوانان 'ب' محمد یوسفی و یوسف خورشید همدانی مقام اول و دوم را بدست آوردند و سنگ نورد اصفهانی به مقام سوم دست یافت.

رئیس هیات کوهنوردی و صعودهای ورزشی خراسان رضوی افزود: پیش از این هم در ماده سر طناب و بولدرینگ مسابقات قهرمانی کشور که 13 و 14 شهریور در مازندران برگزارشد، از خراسان رضوی سیدرضا تقی پور در بخش نوجوانان 'الف' مقام نخست رشته سرطناب و مقام دوم رشته بولدرینگ را بدست آورد و محمد یوسفی در رده سنی نوجوانان'ب' به مقامهای نخست رشته سرطناب و بولدرینگ دست یافت.

یوسف خورشید همدانی هم عنوان دوم رشته بولدرینگ را از آن خود کرد. در بخش بانوان هم سیده غزل غیاثی در رشته لید به مقام نخست و در رشته بولدرینگ به مقام دوم دست یافت.

160

ارسال نظر