شناسه خبر: ۱۶۰۰۵۳
لینک کوتاه کپی شد

دبیر هیأت تنیس روی میز خراسان رضوی خبر داد؛

نوجوان خراسانی نفر سوم مسابقات جهانی تنیس روی میز

دبیر هیأت تنیس روی میز خراسان رضوی گفت: محمدپرهام گلستانی بازیکن نوجوان تنیس روی میز در پنجمین دوره فستیوال جهانی مجارستان در بخش استعدادیابی (هوپس) به مقام سوم دست یافت.

نوجوان خراسانی نفر سوم مسابقات جهانی تنیس روی میز

به گزارش مشهد فوری ، عباس فروغی افزود: گلستانی بازیکن ملی پوش تنیس روی میز خراسان رضوی در بخش انفرادی رده سنی ۱۳ سال و انفرادی، دوبل و تیمی کمتر از ۱۵ سال مسابقات مجارستان با مربیگری رمضانعلی محمودی گلستانی حضور داشت و توانست در انفرادی زیر ۱۳ سال با نمایش بازی‌های عالی تکنیکی از مرحله گروهی به عنوان دوم گروه به جدول ۶۴ نفره اصلی صعود کند.
وی گفت: گلستانی دور اول را با استراحت گذراند، در دور دوم حریف مجارستانی خود را شکست داد، در دور سوم با پیروزی مقابل حریف ازبکستانی به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد و در این مرحله نیز حریف قدرتمند سوئدی را از پیش رو برداشت، در مرحله نیمه نهایی مقابل حریفی از کشور مصر متوقف شد و به مقام سوم دست یافت.
ملی پوش ایرانی تنیس روی میز ادامه داد: فستیوال جهانی جوانان مجارستان با حضور بیش از ۳۰۰ بازیکن از ۱۸ کشور دنیا و در پنج رده سنی ۱۱، ۱۳، ۱۵، ۱۷ و ۱۹ سال دختران و پسران در شهر گیور مجارستان برگزار شد.
طرح هوپس تنیس روزی میز از طرح‌های گروه آموزش و توسعه فدراسیون جهانی است که در گوشه و کنار جهان پیگیری می‌شود و هدف اصلی از اجرای آن، استعدادیابی و آموزش به سنین پایه است.
پنجمین دوره فستیوال جهانی تنیس روی میز در شهر گیور مجارستان از ۳۱ خرداد آغاز شد و تا پنجم تیر ادامه داشت.

منبع: صداسیما

316

ارسال نظر