شناسه خبر: ۱۵۸۰۲۲
لینک کوتاه کپی شد

ورزش‌های پایه، بانوان و معلولان اولویت‌های حمایتی شورای شهر مشهد هستند

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد گفت: ورزش‌های پایه و همگانی، ورزش‌های حوزه بانوان و معلولان جزو اولویت‌های حمایتی شورای ششم در حوزه ورزش هستند.

ورزش‌های پایه، بانوان و معلولان اولویت‌های حمایتی شورای شهر مشهد هستند

به گزارش مشهد فوری ، مجید طهوریان‌ عسکری در آیین تجلیل از تیم کاراته جاویدان که در مسابقات لیگ برتر موفق به کسب رتبه سوم شده بود، ضمن تبریک ولادت نبی‌مکرم اسلام(ص) اظهار کرد: ورزش‌های پایه و همگانی، ورزش‌های حوزه بانوان و معلولان جزو اولویت‌های حمایتی شورای ششم در حوزه ورزش هستند.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه حمایت ویژه از ورزش‌های پایه یکی از اهداف و برنامه‌های اصلی شورای شهر و مدیریت شهری مشهد در این دوره است، اظهار کرد: این ورزش‌های اولویت‌دار از نگاه شورای ششم شامل ورزش‌های پایه و همگانی، ورزش‌های حوزه بانوان و ورزش‌های معلولان می‌شود.

وی افزود: ورزش‌کاران رشته‌هایی چون کاراته و ... باید بدانند که در این دوره از مدیریت شهری، غریب نخواهند بود و چتر حمایتی شورای شهر مشهد روی سر آن‌هاست.

طهوریان بیان کرد: امیدواریم به برکت این ایام فرخنده، به بهترین صفات عالم، به‌ویژه راه و روش و منش پیامبر(ص)، به‌عنوان نماد و اسوه حسنه و اخلاق نیک، زینت پیدا کنیم و در اخلاق و رفتارمان نیز از این سجایا بهره‌مند شویم.

عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد از عزم جدی مدیریت شهری در این دوره برای توسعه ورزش‌های اشاره شده در «شاهنامه» خبرداد و تصریح کرد: برخی از ورزش‌های رزمی در این کتاب فاخر یاد شده و بخشی از سند فرهنگی ما در حوزه مدیریت شهری نیز برگرفته از شاهنامه خواهد بود.

345

ارسال نظر