شناسه خبر: ۱۵۷۹۱۷
لینک کوتاه کپی شد

خواهران وزنه‌بردار مشهدی توقع زیادی از مسئولان ندارند+فیلم گفت‌وگو

خواهران حسینی توقع زیادی از مسئولان ندارند، حتی گلایه‌ای نیز از عدم استقبال از آن‌ها نداشتند.

خواهران وزنه‌بردار مشهدی توقع زیادی از مسئولان ندارند+فیلم گفت‌وگو

به گزارش مشهد فوری ، خواهران حسینی توقع زیادی از مسئولان ندارند، حتی گلایه‌ای نیز از عدم استقبال از آن‌ها نداشتند.

خواهران حسینی تنها دغدغه‌شان، تأمین نیازهای اولیه همچون کفش ورزشی و تجهیزات بود. سیده غزل و سیده غزاله حسینی، آرزوهای رنگارنگی برای ادامه مسیر حرفه‌ای‌شان در رشته وزنه‌برداری ترسیم کرده‌اند و از همین امروز برای ایستادن روی سکوی المپیک تلاش می‌کنند.

خواهران وزنه‌بردار مشهدی که اخیراً در مسابقات نوجوانان جهان تاریخ‌سازی کردند، برای ایستادن روی سکوی بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس تلاش می‌کنند.

سیده غزل و سیده غزاله حسینی، با پشتکاری مثال‌زدنی توانستند در رشته مورد علاقه‌شان پا‌به‌پای هم پله‌های ترقی را طی کنند و در رقابت‌های جهانی وزنه‌برداری نوجوانان، مدال برنز و مقام هشتمی مسابقات را کسب کنند.

آن‌ها اذعان داشتند که تشویق‌های پدر و مادرشان سبب شد در رشته وزنه‌برداری به موفقیت برسند؛ سیده غزل حسینی دو عنوان قهرمانی کشوری و یک عنوان استانی در کارنامه خود دارد و در مسابقات نوجوانان جهان در عربستان سعودی نیز به مقام هشتمی رسید. سیده غزاله حسینی هم که چندین عنوان کشوری و استانی در کارنامه فعالیت 3ساله خود در این رشته دارد، در مسابقات نوجوانان جهان با کسب مدال برنز، تاریخ‌ساز شد.

مسابقات وزنه‌برداری نوجوانان جهان در عربستان برگزار شد و نمایندگان ایران در دو بخش پسران و دختران به رقابت پرداختند. سیده غزاله حسینی‌، وزنه‌برداری بود که با کسب مدال برنز در حرکت دوضرب دسته 59 کیلوگرم، نخستین مدال را برای کاروان بانوان ایران کسب کرد.

منبع: تسنیم

345

ارسال نظر