شناسه خبر: ۱۵۱۸۵۵
لینک کوتاه کپی شد

ادامه میزبانی مشهد از مسابقات لیگ یک والیبال کشوری؟

با توجه به میزبانی رضایت‌بخش مشهدی‌ها از مرحله نخست رقابت‌های لیگ دسته یک والیبال به نظر می رسد در ادامه رقابت‌ها نیز مرکز خراسان رضوی میزبان رقابت‌ها باشد.

ادامه میزبانی مشهد از مسابقات لیگ یک والیبال کشوری؟

به گزارش مشهد فوری ، رقابت‌های هر دو گروه لیگ دسته یک کشور با توجه به شیوع کرونا به صورت متمرکز در شهرهای مشهد و اردبیل برگزار شد. گرچه ابتدا قرار بود مسابقات در همدان و به میزبانی سروقامتان این شهر برگزار شود، اما مخالفت ستاد مبارزه با کرونای استان همدان باعث شد تا محل میزبانی مسابقات گروه الف از همدان به مشهد منتقل شود.

پیش از این قرار بود طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال، پس از استراحت دو هفته‌ای، برای ادامه مسابقات مرحله دوم دور رفت، شهر دیگری برای میزبانی رقابت‌ها تعیین شود، اما با توجه به تعطیلی همه رقابت‌های لیگ‌های والیبال به واسطه محدودیت‌های در نظر گرفته شده توسط ستاد ملی کرونا، ادامه بازی‌های متمرکز دور رفت لیگ دسته یک مردان به زمان دیگری موکول شد.

حالا شنیده می‌شود با توجه به استقبال تیم‌ها از میزبانی مشهد، در مراحل بالاتر نیز میزبانی رقابت‌ها به مشهد سپرده شود. البته گفته می شود این مهم در صورتی رخ خواهدداد که یکی از دو نماینده خراسان رضوی در رقابت‌های لیگ یک، از گروه خود موفق به کسب جواز صعود شوند.

در دور رفت مرحله نخست رقابت‌های لیگ یک والیبال، از تمامی تیم‌ها تست کرونا به عمل آمد و مسابقات بدون حضور تماشاچی در دو سالن مهران و امید مشهد برگزار شد.

منبع: مشهد فوری

316

ارسال نظر