شناسه خبر: ۱۶۰۱۴۱
لینک کوتاه کپی شد

نگاه کسب و کار محور به جای فردمحوری در بازارهای موقت و جمعی

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در خصوص ساماندهی و ایجاد بستر جهت توسعه بازارهای محلی، موقت و جمعی، گفت: نگاه به این حوزه نگاه کسب و کار محور به جای فرد محوری است.

نگاه کسب و کار محور به جای فردمحوری در بازارهای موقت و جمعی

محمد جواد مشیری، مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد در خصوص یکی از ماموریت های این سازمان که ساماندهی و ایجاد بستر جهت توسعه بازارهای محلی، موقت و جمعی است، گفت: نگاه به این حوزه نگاه کسب و کار محور به جای فرد محوری است و به دنبال مدلی هستیم تا افراد پس از حضور مقطعی در این بازارها به توانمندی معمول و مطلوب رسیده و کسب و کار دائمی را برای خود ایجاد نمایند.

رییس کارگروه راهبری بازارهای جمعی مشهد در ادامه گفت: چشم انداز ما شکل گیری زنجیره ارزش تولید و اشتغال است و وظیفه ما در این حوزه مدیریت ایجاد زنجیره و تسهیلگری است و می بایست از تصدی‌گری پرهیز نمود.

وی در ادامه افزود: این زنجیره سازی مستلزم شبکه‌سازی است و شناسایی شبکه‌های نیاز اولین گام این فرایند خواهد بود.

مشیری در خصوص برنامه‌های آتی سازمان در حوزه بازارهای عرضه میوه و تره بار سطح شهر مقدس مشهد نیز گفت: در این حوزه به دنبال راه اندازی و اجرای کریدور تجاری سازی محصولات روستایی و فراورده‌های کشاورزی هستیم و در این مسیر قطعاً از حمایت و همراهی سازمان جهاد کشاورزی و متولیان اصلی موضوع استقبال می‌کنیم.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد مجموع اقدامات در حوزه ایجاد زنجیره ارزش محصولات کشاورزی ،ارتقاء سطح عرضه و رضایت شهروندی و تولیدکنندگان را به ارمغان خواهد داشت.

316

ارسال نظر