شناسه خبر: ۷۲۱۵۷
لینک کوتاه کپی شد

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اعلام کرد:

بهره مندی ۲۹۰ هزار زائر از خدمات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: بیش از ۲۹۰ هزار نفر از زائران امام علی بن موسی الرضا(ع) از خدمات اعضا جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بهره مند شدند.

بهره مندی ۲۹۰ هزار زائر از خدمات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی

به گزارش مشهدفوری، معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: بیش از ۲۹۰ هزار نفر از زائران امام علی بن موسی الرضا(ع) از خدمات اعضا جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بهره مند شدند.

علیرضا معین زاده در تشریح این خبر، گفت: در هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی که با شعار تلاش همگانی برای بهبود رفتارهای ترافیکی از 28 اسفند ماه 1396 تا 14 فروردین ماه اجرا گردید مجموعاً 530052 مورد خدمات به 290 هزار و 865 نفر از زائران حرم رضوی ارائه گردید.
وی افزود: در این مدت 530052 مورد خدمات مختلف ارائه شد و این خدمات شامل مراجعه 22252 نفر به خیمه نماز، 61844 مورد به ایستگاه سلامت و 116789 مورد به فضای دوستدار کودک است.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با بیان اینکه ۳۳ پست ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در ۱۵ شعبه جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی در اجرای این طرح به رائرین محترم خدمات ارائه میکردند، تصریح کرد: در این مدت 38302 نفر از مسئولان، زائرین و مسافرین به کمپین نه به تصادفات جاده ای پیوستند.

معین زاده عنوان کرد: دراین مدت به 61298 نفر توسط تیم های سحاب و 229567 نفر توسط پست های ایمنی و سلامت این استان خدمات ارائه شد.

وی با بیان اینکه در این مدت همچنین 401659 اقلام فرهنگی شامل بروشور آموزشی، نقشه، CD، پازل، بادکنک و …بین زائران و مسافرین توزیع شده است افزود: در این طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی و با استفاده از ظرفیت کودکان و ایجاد حس مسئولیت پذیری و آشنایی با قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در مجموع 19702 فقره کارت همیار هلال احمر برای کودکان صادر شد.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به مشارکت 2474 نفر روز عضو جوانان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی در هجدهمین طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی عنوان کرد: در مجموع 1488نفر روز برادر و ۹۸۶ نفر روز خواهر در این طرح شرکت کردند.

22

ارسال نظر