شناسه خبر: ۷۲۰۳۷
لینک کوتاه کپی شد

در محورهای سبزوار و گناباد انجام شد؛

امدادرسانی به 9 مصدوم واژگونی 2خودرو توسط هلال احمر

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از وقوع 2 حادثه واژگونی خودرو سواری در محورهای گناباد- تربت حیدریه و سبزوار- شاهرود و مصدومیت 9 نفر خبر داد.

امدادرسانی به 9 مصدوم واژگونی 2خودرو توسط هلال احمر

به گزارش مشهدفوری، معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از وقوع 2 حادثه واژگونی خودرو سواری در محورهای گناباد- تربت حیدریه و سبزوار- شاهرود و مصدومیت 9 نفر خبر داد.

اسماعیل بهمن‌آبادی در تشریح این حوادث اظهار کرد: در حادثه نخست یک دستگاه خودرو سواری پراید در کیلومتر 43 محور گناباد- تربت حیدریه در ساعت 13 و 20 دقیقه ظهر امروز شنبه 11 فروردین ماه واژگون شد که در این حادثه 5 نفر مصدوم شدند.

وی افزود: یک تیم امدادی از پایگاه عمرانی گناباد به محل حادثه اعزام شد و یکی از مصدومان که دچار ترومای قفسه سینه و درد در ناحیه شکم شده بود را به مرکز درمانی بهلول گناباد منتقل کرد.

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی با اشاره به حادثه دیگر که در 115 کیلومتری سبزوار- شاهرود رخ داد، بیان کرد: در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری پژو 206 در ساعت 14 و 5 دقیقه واژگون شد و همه 4 سرنشین آن دچار مصدومیت شدند.

وی با اشاره به اینکه یک تیم امدادی از پایگاه کاهک سبزوار به همراه یک پرستار و 2 نجاتگر به همراه یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: 3 نفر از مصدومان توسط هلال احمر به بیمارستان شهید بهشتی سبزوار انتقال داده شدند.

22

ارسال نظر