شناسه خبر: ۱۶۰۱۳۵
لینک کوتاه کپی شد

اخبار مشهد، بزرگ‌ترین رسانه شهر مشهد و استان خراسان

اخبار مشهد یک رسانه خصوصی است که از سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرده و با پیدایش کانال‌های تلگرامی به سرعت توسعه یافته است.

اخبار مشهد، بزرگ‌ترین رسانه شهر مشهد و استان خراسان

به گزارش مشهد فوری ، اخبار مشهد یک رسانه خصوصی است که از سال ۱۳۹۱ در بستر فضای مجازی فعالیت خود را در وایبر و اینستاگرام آغاز کرده و با پیدایش کانال‌های تلگرامی به سرعت توسعه یافته و توانسته با تکیه بر تیم جوان و نگاه فراجناحی مخاطب زیادی را از میان مردم استان خراسان رضوی و شهر مشهد جذب کند؛ طبق آمار اعلامی توسط رسانه، میزان مخاطبینش در مجموع ۱میلیون و ۵۰۰ هزار نفر است.

بنیانگذار فضااخبار مشهد کیست؟

اخبار مشهد توسط "ابراهیم کفشدار طوسی" پایه‌گذاری شد و هم‌اکنون مدیر آن اقای "میثم روحی خشتی" و سردبیر آن خانم "فاطمه سهامی" است. شعار اصلی این رسانه "ما صدای مردم هستیم" است و ویژگی سرعت در رساندن فوری اخبار مهم مشهد و ایران به دست مخاطب یکی از دلایل رشد این رسانه در فضای مجازی است.

مجموعه اخبار مشهد براساس میزان مخاطب و مالکیت خصوصی در حوزه فضای مجازی به عنوان بزرگترین مجموعه‌ رسانه‌ای خصوصی در فضای مجازی استان خراسان رضوی و شهر مشهد فعال است.

اخبار مشهد چه بخش‌هایی دارد؟

بخش محتوا و بخش تبلیغات و بازرگانی دو بخش مجزا در اخبار مشهد هستند که به صورت تخصصی در این رسانه فعالیت می‌کنند.

تیم توزیع محتوای اخبار مشهد ۱۶ ساعت از شبانه روز را با رصد سریع همه منابع رسانه‌ای در استان خراسان رضوی و شهر مشهد و نیز رصد دقیق رسانه‌های کشوری به توزیع و بازنشر محتوای اخبار مهم مشهد و کشور می‌پردازند.

انتشار محتوا در سایت مشهد فوری و اپلیکیشن آن که با نام مشهد فوری شناخته می‌شود، انتشار در شبکه‌های اجتماعی و پیام‌رسان‌های داخلی از جمله بسترهایی هستند که تیم انتشار محتوای اخبار مشهد در آن‌ها مشغول فعالیت هستند.

تحریریه تولید محتوای اخبار مشهد علاوه بر پوشش رویدادهای مهم در سطح شهر مشهد، روزانه در قالب‌های متنوع ویدئویی، صوتی، مکتوب، ویدئوکست، پادکست و ... به تولید محتوا می‌پردازند.

تیم بازرگانی اخبار مشهد متشکل از متخصصان دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات مجازی همواره در تلاش است برای کسب و کارهای مشهدی تریبونی را فراهم کرده تا مدیران و صاحبان کسب و کار بتوانند اطلاعیه ها و ویژگی های منحصر به فرد تجارت خود را با جامعه 1.500.000 نفری مردم مشهد در فضای مجازی به اشتراک گذاشته و جامعه هدف خود را تحت تاثیر قرار دهند.

رسانه‌های اخبار مشهد

اخبار مشهد برند اصلی این مجموعه رسانه‌ای است که ذیل سایت مشهد فوری در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند و علاوه بر آن صدای خراسان، حوادث مشهد، اجتماعی مشهد، اقتصاد مشهد، آب و هوای مشهد، سیاسی مشهد، ورزش مشهد، حریم حرم، بانوان مشهد، تاریخ مشهد، عکس مشهد، هنر مشهد و مشهد توییت بخشی از برندهای این مجموعه هستند.

سایت اخبار مشهد را شما میتوانید در لینک زیر ببینید:

www.mashhadfori.com

شبکه های اجتماعی اخبار مشهد:

توئیتر

اینستاگرام

316

ارسال نظر