شناسه خبر: ۱۵۸۳۶۰
لینک کوتاه کپی شد

جوابیه شهرداری منطقه ثامن در خصوص یک مشکل شهری

پس از انعکاس یک خبر مردمی از وضعیت نرده روی جوی آب در حاشیه خیابان شهید نواب صفوی، روابط عمومی منطقه ثامن جوابیه‌ای صادر کرد.

جوابیه شهرداری منطقه ثامن در خصوص یک مشکل شهری

به گزارش مشهد فوری ، پس از انعکاس یک خبر مردمی از وضعیت نرده روی جوی آب در حاشیه خیابان شهید نواب صفوی، روابط عمومی منطقه ثامن جوابیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:

با سلام و احترام، ضمن تشکر از انعکاس و پیگیری پیام شهروند محترم مبنی بر موردی که به جهت ایجاد نقص در گریل (نرده) فلزی روی کانیوی(جوی آب) حاشیه خیابان شهید نواب صفوی باعث ایجاد زحمت و خسارت برای خودروی برخی شهروندان شده بود که روز گذشته در کانال وزین اخبار مشهد درج گردیده بود، و پوزش بابت این مسئله ذکر چند مورد را به اطلاع می‌رسانیم.

۱_ در مرحله اول و به منظور رفع فوری مشکل به وجود آمده و در راستای پیگیری و پاسخگویی به دغدغه و درخواست شهروند محترم، بلافاصله نیروهای خدوم خدمات شهری منطقه از محل بازدید به عمل آورده و نسبت به تمهیدات لازم در جهت رفع نقص فوری در محل اقدام عاجل صورت گرفته و در حال حاضر مشکل مرتفع شده است.

۲. امروز نیز در جلسه‌ای مشترک فی مابین معاونت فنی و عمران و خدمات شهری منطقه ثامن، که به منظور بررسی موارد خطر آفرین و همچنین رفع مواردی که منجر به ایجاد مشکل در مواقع بارندگی و ایجاد آبگرفتگی‌های جزیی در برخی معابر می‌شوند (که از قبل موارد احصا شده بود) یا خللی در رفت و آمد شهروندان در سطح معابر به وجود می‌آورند، با توجه به شروع فصل سرد سال برگزار شد و این مورد نیز با قید فوریت مطرح و مقرر گردید، برای رفع مشکل به صورت اساسی و کلی، با جایگزینی و احداث کانال جمع آوری آب‌های سطحی با استفاده از لوله کاروگیت ۳۰۰ بجای کانیوی موجود در این قسمت و در طول مسیر مذکور اقدام شود و با توجه به اینکه به جهت وجود برخی معارضات از جمله وجود کابل برق ۲۰ کیلو ولت شهری، که رفع این معارض به هماهنگی‌هایی فی مابین شهرداری و شرکت توزیع برق برای حفاری و جابجایی مسیر عبور این کابل نیاز دارد، حداکثر تا پایان آذرماه این مشکل نیز بصورت کلی رفع شود.

۳. با توجه به اینکه متأسفانه در ماه‌های اخیر افزایش سرقت برخی از تجهیزات و مبلمان شهری از جمله کابل‌های برق، کابل‌های مخابرات و دریچه‌های فاضلاب و همچنین دریچه‌های کانال‌های آب‌های سطحی موجود در معابر و گریل‌های فلزی استفاده شده در کانیوهای حاشیه خیابان‌ها را در سطح شهر شاهد هستیم که بعضاً سبب ایجاد زحمت و خسارت‌های برای همشهری‌های عزیز هم می‌شوند، از شهروندان محترم خواهشمندیم در صورت مشاهده موارد را فوراً از طریق تلفن ۱۳۷ و یا ثبت در سامانه اپلیکیشن شهر من و چشم شهر به اطلاع مسئولان مربوطه برسانند تا همکاران ما در اسرع وقت نسبت به رفع مواردی که در حیطه وظایف شهرداری است، اقدام نمایند.

345

ارسال نظر