شناسه خبر: ۱۵۳۴۲۲
لینک کوتاه کپی شد

احداث موزه عبرت ساواک در مشهد منتظر تصمیم مقامات در تهران است

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمین ارتش در خصوص تبدیل بازداشتگاه موقتگاه ساواک در محل لشکر ۷۷ خراسان به موزه عبرت گفت: از نظر ما این کار منعی ندارد و در این رابطه منتظر تصمیم مقامات در تهران هستیم.

احداث موزه عبرت ساواک در مشهد منتظر تصمیم مقامات در تهران است

به گزارش مشهد فوری ، امیر سرتیپ رضا آذریان صبح امروز به مناسبت دهه فجر در جمع خبرنگاران، در خصوص تبدیل بازداشتگاه موقتگاه ساواک در محل لشکر ۷۷ خراسان به موزه عبرت اظهار کرد: از نظر ما این کار منعی ندارد و در این رابطه منتظر تصمیم مقامات در تهران هستیم.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمین ارتش گفت: بومی‌سازی همه سامانه‌های پدافندی دفاعی کشور و ساخت انواع تجهیزات و تسلیحات دفاعی از جمله افتخارات انقلاب اسلامی است.

وی افزود: در دوران طاغوت ۶۰ هزار مستشار آمریکایی در کشور حضور داشتند و امر و نهی می‌کردند و همه تجهیزات ما نیز وارداتی بود.

آذریان ادامه داد: دشمن تلاش دارد که حقایق را وارونه جلوه دهد اما رسانه‌ها در مقابله با تبلیغات دشمن و انتقال ارزش‌ها و مفاهیم انقلاب به نسلی که انقلاب را ندیدند نقش مهمی ایفا می‌کنند.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمین ارتش گفت: همچنان که مقام معظم رهبری می‌فرمایند "دفاع همچنان باقی است" اجازه نفوذ را به دشمن نمی‌دهیم و تا جان داریم از انقلاب دفاع خواهیم کرد.

وی ادامه داد: همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی رژه موتوری از فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد تا میدان شهدای این شهر برگزار می‌شود.

آذریان گفت: در این رژه موتوری، موتورسواران ارتش، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی حضور خواهند داشت.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق نیروی زمین ارتش ادامه داد: گلباران ماکت هواپیمای امام خمینی (ره) در میدان شهدا مشهد، نورافشانی مزار شهدای جبل النور کوهسنگی در شب ۲۲ بهمن، دیدار با خانواده شهدا، برپایی محفل انس با قرآن، برگزاری جشنواره ورزش و حضور در راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در دهه فجر امسال است.

وی با بیان این که ارتش از همان آغاز با امام خمینی (ره) همراه بود افزود: بعد از پیروزی انقلاب هم ارتش در مقابله با گروههای تجزیه طلب و همچنین در دفاع مقدس به دفاع از انقلاب پرداخت و در حوادث مختلف طبیعی در خط مقدم کمک به مردم بوده است.

منبع: ایرنا

318

ارسال نظر