شناسه خبر: ۱۴۳۰۴۸
لینک کوتاه کپی شد

واکنش شورای شهر مشهد به دستگیری مدیرعامل شهرآرا

روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد، در پیامی نسبت به دستگیری چند تن از عوامل موسسه فرهنگی شهرآرا واکنش نشان داد و اعلام کرد: شورای اسلامی شهر مشهد در این خصوص منتظر طی شدن فرآیند و نظر مراجع نظارتی است.

واکنش شورای شهر مشهد به دستگیری مدیرعامل شهرآرا

به گزارش مشهد فوری ، روابط عمومی شورای اسلامی شهر مشهد، در پیامی نسبت به دستگیری چند تن از عوامل موسسه فرهنگی شهرآرا واکنش نشان داد.

متن این پیام به شرح زیر است:

شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در دو سال گذشته نشان داده در مبارزه با فساد دغدغه‌مند است و جدیت دارد و فساد ستیزی در سطح ملی و محلی را به عنوان اصلی اساسی و غیر قابل عدول برای اصلاح امور و زنده نگه داشتن امید در دل مردم لازم می‌داند.

تصویب و اجرای مصوبات متعدد در استقبال از شفافیت، راه‌اندازی سامانه «فاش» در انتشار اطلاعات شهرسازى، پروژه‌ها و قراردادها، حمایت مادی و معنوی از گزارشگران فساد در مدیریت شهری که برای اولین بار در کشور تصویب شده و مورد تایید نخبگان و فعالان اجتماعی قرار گرفته است، نشان از همین عزم و اراده دارد.

بر این مبنا؛ از هر گونه اقدام در مقابله با فساد در هر سطحی استقبال کرده و قدردان تلاش‌های برمدار عدالت و انصاف و در چارچوب قانون می باشد.

شورای اسلامی شهر مشهد در خصوص بازداشت چند تن از مسؤولان و دست اندرکاران مؤسسه فرهنگی شهرآرا وابسته به شهرداری مشهد منتظر طی شدن فرآیند و نظر مراجع نظارتی است.

منبع: فارس

159

ارسال نظر