شناسه خبر: ۷۲۶۷۹
لینک کوتاه کپی شد

قتل عام خانوادگی در کردستان

داماد کینه جو پس از قتل عام خانواده همسرش و یکی از دخترانش به شاهین دژ فرار کرد و زمانیکه در محاصره ماموران قرار گرفت یکی از افسران پلیس را به شهادت رساند و سپس در این درگیری کشته شد.

قتل عام خانوادگی در کردستان

به گزارش مشهد فوری ، ساعت 7 صبح دیروز ساکنان خیابان شهید رجایی شهرستان دیواندره-استان کردستان- با صدای تیراندازی‌های پی در پی از خانه یکی از همسایگان به خیابان‌ها ریختند.

مردم وحشت زده و هراسان مرد جوانی را با اسلحه‌ای در دست مشاهده کردند که از خانه یکی از همسایه‌ها بیرون دوید و با فریادهایی رعب انگیز از محل فرار کرد. همسایگان که جوان فراری را خوب می‌شناختند دیگر شک نداشتند که اتفاق وحشتناکی در آن خانه افتاده است.

خیلی زود اهالی محل با پلیس تماس گرفتند و سپس به خانه همسایه رفتند که مشاهده کردند اهالی خانه غرق خون روی زمین افتاده اند.

با گزارش این جنایت به پلیس و نیروهای امدادی، مأموران بلافاصله به محل اعزام شدند و پس از انتقال مجروحان به بیمارستان تحقیقات آغاز شد.

سرهنگ عبدالله فاتحی، معاون اجتماعی، انتظامی استان کردستان گفت: ماموران با حضور در محل جنایت پی بردند که داماد خانواده با در دست داشتن سلاح وارد خانه پدر زنش در دیواندره شده و همسر 33 ساله، پدر و مادر زن 75 ساله و دو دختر 15 و 7 ساله اش را نیز هدف گلوله قرار داده است که در این صحنه دو دختر مرد تیرانداز به بیمارستان منتقل شدند که دختر 15 ساله روی تخت بیمارستان به کام مرگ فرو رفت.

ماموران در تحقیقات از اهالی محل پی بردند که داماد خانواده در شهرستان شاهین دژ زندگی می کند و از چندی قبل با خانواده همسرش دچار اختلاف شده است.

ردیابی ها برای دستگیری عامل این جنایت خانوادگی ادامه داشت تا اینکه ماموران بامداد پنج شنبه 30 فروردین ماه امسال ماموران تجسس کلانتری 11 شهرستان شاهین دژ موفق به شناسایی مخفیگاه این قاتل مسلح شدند.

ماموران با اطلاع از مسلح بودن قاتل ابتدا خانه وی را تحت محاصره قرار دادند و عملیات دستگیری ساعت 2 بامداد کلید زده شد اما قاتل که قصد نداشت خود را تسلیم ماموران کند اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کرد.

بنا به این گزارش، در این درگیری مسلحانه سروان خیرالله امان زاده با گلوله قاتل مسلح به درجه شهادت رسید و در ادامه نیز مرد مسلح با گلوله پلیس از پای در آمد

22

ارسال نظر