شناسه خبر: ۷۲۰۰۴
لینک کوتاه کپی شد

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی اعلام کرد:

امدادرسانی به 9 مصدوم 2 واژگونی خودرو

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت:‌ نیروهای هلال احمر استان عصر جمعه 10 فروردین ماه به 9 مصدوم 2 حادثه واژگونی خودرو پژو 405 و پراید در محورهای بردسکن- سبزوار و فاروج- قوچان امدادرسانی کردند.

امدادرسانی به 9 مصدوم 2 واژگونی خودرو

به گزارش مشهد فوری ، مجتبی محمودی در تشریح این حوادث اظهار کرد: در اولین حادثه که ساعت 13 و 45 دقیقه امروز رخ داد یک دستگاه خودرو سواری پراید در کیلومتر 25 محور فاروج- قوچان دچار واژگونی شد که از 4 سرنشین این خودرو، 2 نفر مصدوم شدند.

وی با اشاره به امدادرسانی 2 نجاتگر و یک پرستار پایگاه امداد جاده ای امام‌زاده ابراهیم قوچان به این حادثه افزود: یکی از مصدومان حادثه که دچار ترومای سر شده بود به مرکز بیمارستان موسی بن جعفر(ع) قوچان منتقل شد.

محمودی با اشاره به اینکه دومین حادثه واژگونی خودرو مربوط به یک دستگاه پژو 405 بود که 7 سرنشین آن مصدوم شدند، گفت:‌ این حادثه در ساعت 14 و 44 دقیقه در کیلومتر 15 محور بردسکن- سبزوار رخ داد که یک تیم امدادی به همراه یک دستگاه آمبولانس از پایگاه جاده ای شهید موسوی بردسکن به محل اعزام شد.

سخنگوی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی خاطرنشان کرد:‌2 مصدوم این حادثه که دچار مصدومیت از ناحیه دست شده بودند به بیمارستان ولیعصر بردسکن منتقل شدند.

22

ارسال نظر