شناسه خبر: ۱۶۰۸۷۳
لینک کوتاه کپی شد

کشف یک کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه در مشهد‌

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری ۳ سوداگر مرگ و کشف یک کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه با هوشیاری ماموران کلانتری معراج خبر داد.

کشف یک کیلو و ۲۰۰ گرم شیشه در مشهد‌

‌احمد نگهبان اظهار داشت: با کسب خبری مبنی بر تهیه و توزیع موادافیونی توسط چند فرد سودجو، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری معراج قرار گرفت.

وی افزود: ماموران دایره مبارزه با موادمخدر کلانتری معراج پس از چند روز تحقیقات نامحسوس سرانجام یک متهم زن و یک متهم مرد را هنگام توزیع موادمخدر با یک دستگاه خودرو سواری سمند در محدوده الماس شرق غافلگیر کردند.

این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران انتظامی در این عملیات صربتی ضمن دستگیری 2 متهم موردنظر، در بازرسی از خودرو آن ها یک کیلوگرم موادمخدر صنعتی از نوع شیشه کشف کردند.

‌نگهبان تصریح کرد: در ادامه این عملیات ماموران انتظامی عضو دیگر این باند را ساعتی پس از عملیات اول در محله نوده در حال توزیع موادمخدر با یک دستگاه موتورسیکلت دستگیر و در بازرسی از وی 200 گرم شیشه کشف کردند.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: پیشگیری از جرایم نیازمند همیاری شهروندان با پلیس بوده و هدف پلیس از اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی، پیشگیری از وقوع جرم، مقابله با جرایم و از همه مهم‌تر جلب اعتماد عمومی مردم در جامعه است.

منبع: خبرگزاری پلیس

368

ارسال نظر