شناسه خبر: ۱۶۰۸۱۹
لینک کوتاه کپی شد

دستبردهای سریالی خواهر و برادر معتاد به کابل های برق!

مردی جوان که به همراه خواهر12 ساله اش شبانه به صورت سریالی به کابل های برق روستاهای محدوده سدکارده دستبرد می زد به دام افتاد.

دستبردهای سریالی خواهر و برادر معتاد به کابل های برق!

سرهنگ"احمد نگهبان"فرمانده انتظامی مشهد در تشريح جزئیات اين خبر گفت: ساعت21:00 شب گذشته ماموران پاسگاه انتظامی"سدکارده" در اجرای طرح امنیت محله محور هنگام گشت زنی در محدوده روستای کارده به راکب موتورسیکلتی که ترک نشین آن دختربچه ای نحیف که مقادیر زیادی کابل برق را در یکی از مسیرهای فرعی با خود حمل می کردند، مظنون شدند. راکب موتورسیکلت با مشاهده خودرو متواری می شود که با سرعت عمل ماموران پاسگاه انتظامی سدکارده دستگیر و در این رابطه 300 کیلو گرم کابل برق و یک عدد تبر که برای سرقت استفاده می شد کشف کردند. راکب 18 ساله موتورسیکلت و خواهر 12 ساله اش که هر دو اعتیاد به مواد مخدر دارند پس از انتقال به کلانتری در بازجوئی های به عمل آمده به سرقت کابل های برق با همدستی دوست 25 ساله و فروش اموال مسروقه به فردی مالخر در محدوده خین عرب اعتراف کرد.

در ادامه این عملیات با اطلاعات بدست آمده همدست 25 ساله متهم در کمتر از 2 ساعت دستگیر و در این رابطه 95 متر کابل برق از مخفیگاهش کشف شد. متهمان در بازجوئی های تکمیلی در مواجهه با ادله و مستندات پلیس به ناچار لب به اعتراف گشودند و به 15 فقره سرقت شبانه کابل های برق در محدوده روستای کارده روستای کارده، سدکارده، معین آباد و آل طی 2 ماه گذشته اعتراف کردند. تحقیقات برای دستگیر فرد مالخر و کشف دیگر جرائم احتمالی آنان کماکان ادامه دارد.

لازم به ذکر است متهم 18 ساله و خواهرش در اوایل زمستان سال گذشته نیز به جرم سرقت کابل‌های برق در محدوده روستای سدکارده توسط ماموران پاسگاه انتظامی سدکارده دستگیر شده بود که 5 سال حبس تعلیقی برای وی صادر شده است. همدست متهم نیز فردی معتاد است که با وی در یک پاتوق مواد مخدر در محدوده بلوار طبرسی شمالی آشنا شده است.

منبع: خبرگزاری پلیس

368

ارسال نظر