شناسه خبر: ۱۶۰۷۳۲
لینک کوتاه کپی شد

کش‌روی کیف پول و ‌تلفن همراه مشهدی‌ها در مجتمع‌های تجاری‌

فرمانده انتظامی مشهد گفت: با تلاش ماموران کلانتری بانوان یک باند خانوادگی کش روی در مراکز خرید شهر مشهد دستگیر شد.

کش‌روی کیف پول و ‌تلفن همراه مشهدی‌ها در مجتمع‌های تجاری‌

سرهنگ احمد نگهبان درخصوص سرقت‌ از مراکز تجاری مشهد اظهارداشت: در پی گزارش چندین فقره کش‌روی کیف پول، گوشی تلفن همراه شهروندان از مجتمع‌های تجاری شلوغ شهر مشهد موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از ماموران کلانتری بانوان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی دوربین‌های مداربسته محل‌های که مورد دستبرد سارقان قرار گرفته بود مشخص شد، که 2زن و دختربچه ای نوجوان با پرسه زنی در مراکز فروش پوشاک در هنگام پروف لباس مشتریان خانم با استفاده از شلوغی فروشگاه و در غفلت فروشندگان اقدام به کش روی کیف و تلفن مشتریان می‌کنند.مجتمع

نگهبان تصریح کرد: ماموران کلانتری بانوان با بدست آوردن مشخصات ظاهری متهمان، تحقیقات میدانی گسترده ای را آغاز و محل های احتمالی تردد اعضای این باند را تحت نظر گرفتند. تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا اینکه شب گذشته یک فقره کش روزنی مشابه در داخل بازار فردوسی به مرکز 110 اعلام شد.

فرمانده انتظامی مشهد عنوان کرد:کمتر از 10 دقیقه از اعلام سرقت, تیمی از ماموران کلانتری بانوان به محل اعزام و با گشت زنی در همان محدوده متهمان را در حال پرسه‌زنی در یک فروشگاه لباس در حال طرح ریزی برای سرقت از یک فروشگاه لباس شناسایی و در اقدامی غافلگیرانه دستگیر و در بازرسی از آنان 2دستگاه تلفن همراه هوشمند، یک عدد کیف زنانه کشف کردند.

وی بیان کرد:متهمان که زنی 40 ساله و 2 دختر 10 و 19 ساله اش هستند تبعه خارجی اند که پس از انتقال به کلانتری در چندین مرحله بازجوئی در مواجهه با ادله و مستندات کشف شده به 19 فقره سرقت با روش کش روی از داخل مجتمع های تجاری هسته مرکزی شهر مشهد اعتراف کردند.

‌نگهبان خاطرنشان کرد: برابر بازجوئی‌های به عمل آمده متهمان تلفن های همراه مسروقه را ماهیانه از طریق مرزهای شرقی از کشور خارج و در آن طرف مرز به فروش می رسانند. با توجه به گزارش سرقت های مشابه تحقیقات از متهمان برای کشف دیگر جرائم احتمالی با هماهنگی مقام قضائی ادامه دارد./تسنیم

منبع: تسنیم

368

ارسال نظر