شناسه خبر: ۱۶۰۱۹۱
لینک کوتاه کپی شد

بسیجی حافظ امنیت پس از یک ماه مجروحیت در مشهد شهید شد

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: حسن براتی، بسیجی حافظ امنیت، سحرگاه دوشنبه بر اثر شدت جراحات در بیمارستان قائم مشهد به فیض شهادت نائل آمد.

بسیجی حافظ امنیت پس از یک ماه مجروحیت در مشهد شهید شد

حجت الاسلام مهدی حسن‌زاده نامقی اظهار داشت: شهید «حسن براتی» 22 مهرماه در حال گشت‌زنی در مقابل استانداری خراسان رضوی، با بررسی مدارک خودروی عوامل آشوبگر و ضد انقلاب مورد اصابت گلوله از سوی سرنشینان این خودرو قرار گرفت و مجروح شد.

وی افزود: سحرگاه دوشنبه مطلع شدیم که این بسیجی جوان پس از یک ماه تحمل جراحات ناشی از شلیک گلوله به فیض شهادت نائل شده است. در همین راستا با حضور مقامات استانی در منزل این شهید بزرگوار حضور پیدا کردیم تا خبر شهادت وی را به خانواده‌اش اطلاع دهیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: امروز کمیته تشییع با حضور مسئولین برگزار خواهد شد و طی هماهنگی با خانواده این بسیجی شهید، نسبت به برگزاری باشکوه مراسم تشییع و خاک‌سپاری وی اقدام خواهد شد.

بر اساس اعلام دفتر امنیتی و انتظامی استانداری خراسان رضوی گفته می‌شود عناصر مسلح یاد شده در تاریخ 23 مهرماه با تلاش نیروهای انتظامی و امنیتی در مشهد شناسایی شدند و به هلاکت رسیدند.

منبع: ایسنا

368

ارسال نظر