شناسه خبر: ۱۵۹۷۸۹
لینک کوتاه کپی شد

داماد کینه جو دست به قتل عام خانوادگی همسر سابقش زد

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه گفت: داماد کینه‌جو در اقدامی هولناک مادر، خواهر و همسر سابقش را با شلیک گلوله در کرمانشاه به قتل رساند.

داماد کینه جو دست به قتل عام خانوادگی همسر سابقش زد

به گزارش مشهد فوری ، شهرام کرمی اظهار کرد: داماد کینه‌جو در اقدامی هولناک مادر، خواهر و همسر سابقش را با شلیک گلوله در کرمانشاه به قتل رساند.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در تشریح این ماجرا بیان کرد: ساعت سه بامداد پنجشنبه 7 بهمن مردی ۳۵ ساله با استفاده از سلاح گرم همسر سابقش را که دخترخاله‌اش نیز بوده به همراه مادر 55 ساله و خواهر 35 ساله در حالی که خواب بودند به قتل رساند.

وی افزود: طبق تحقیقات انجام شده قاتل از ابتدای شب در منزل مقتولین حضور داشته و شب را در یکی از اتاق‌های منزل آن‌ها به استراحت پرداخته که پس از حصول اطمینان از خواب بودن آن‌ها اقدام به قتل آن‌ها با استفاده از سلاح کلت کمری می‌کند.

کرمی گفت: این در حالی است که فرزند 6 ساله آن‌ها نیز در خانه حضور داشته و این کودک چند ساعت با اجساد مادر، مادربزرگ و خاله‌اش در خانه تنها مانده بود.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به حضور تیم خبره‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی استان و بازپرس ویژه قتل دادسرای کرمانشاه در محل جنایت اظهارکرد: با توجه به متواری شدن قاتل از صحنه جرم اقدامات اطلاعاتی لازم برای دستگیری وی در دستور کار قرار گرفت.

وی بیان کرد: ضابطین دستگاه قضایی با استفاده از سرنخ‌های به دست آمده از صحنه جرم و با دقت عمل و هوشیاری و انجام اقدام اطلاعاتی و استفاده از شیوه‌های خاص پلیسی پس از گذشت حدود 4 ساعت از ارتکاب جرم در یک اقدام ضربتی مجرم فراری را در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه دستگیر کردند.

کرمی افزود: متهم در بازجویی‌ها کینه و نفرت از مقتولان را انگیزه این جنایت اعلام کرد.

منبع: روزنامه ایران

345

ارسال نظر