شناسه خبر: ۱۵۹۶۳۴
لینک کوتاه کپی شد

مرگ زن جوانی در تهران بر اثر سوختگی شدید/همسرش منکر قتل می‌شود

زن ۳۴ ساله‌ای به خاطر آتش‌سوزی خانه‌اش واقع در جوادیه تهران بر اثر سوختگی شدید به بیمارستان منتقل و پس از ۵ روز فوت کرد.

مرگ زن جوانی در تهران بر اثر سوختگی شدید/همسرش منکر قتل می‌شود

به گزارش مشهد فوری ، زن ۳۴ ساله‌ای به خاطر آتش‌سوزی خانه‌اش واقع در جوادیه تهران بر اثر سوختگی شدید به بیمارستان منتقل و پس از ۵ روز فوت کرد.

تحقیقات اولیه نشان می‌داد که همسر زن جوان عامل این حریق مرگبار است و با توجه به اینکه متهم در جریان آتش سوزی مصدوم شده بود و بعد از حادثه نزد خانواده خود به شهر قم رفته بود، در آن شهر شناسایی و دستگیر شد اما در تمام طول تحقیقات منکر اتهام خود بود.

متهم روز گذشته برای دفاع آخر بار دیگر راهی دادسرا شد و باز هم منکر اتهام آتش سوری منجر به قتل شد.

در ادامه گزارش جزئیات ماجرا را در گفت‌و‌گو با متهم پرونده بخوانید.

جای سوختگی آتش روی دستان اوست.آثار سوختگی کنار گوشش هم پیداست.

وقتی کنار او می نشینم بر خلاف بقیه متهمان، ابتدا او از من سوال‌هایی می‌پرسد! می‌خواهد بداند در مورد پرونده‌اش چه می‌دانم!

می‌گویم :" جزئیات را خودت تعریف کن.چه شد که خانه‌تان آتش گرفت؟"

_همسرم کبریت کشید! اما می‌گویند من او را کشتم.

تو بنزین پاشیده بودی؟

آن روز جر و بحثمان شد و درگیری بالا گرفت.همسرم من را از خانه بیرون کرد.من هم دست دختر ۷ ساله‌ام را گرفتم و می‌خواستم به خانه اقوامم در قم بروم.دخترم را که در ماشین نشاندم،از شدت خشم تصمیم گرفتم همسرم را بترسانم.کمی بنزین از ماشین برداشتم و دوباره به آپارتمان برگشتم و گفتم می‌خواهم خودم را آتش بزنم.او می‌گفت دروغ می‌گویی بنزین نیست، آب است! یکدفعه کبریت کشید و آتش سوزی رخ داد.

چرا دعوایتان بالا گرفت؟

من و همسرم با هم مشکلی نداشتیم.یکی دو ماه بود بین ما اختلاف‌هایی رخ داده بود.یک خانه یک خوابه داشتیم که به نام همسرم بود.می‌خواستیم خانه را عوض کنیم و آپارتمان دو خوابه بخریم.من به همسرم گفتم دو دانگ خانه به نام من شود.چون پس انداز ۱۵ سال کارم و پول خودرو تیبا را روی پول خانه گذاشته بودم.اما او قبول نمی‌کرد و به خاطر همین اختلاف پیدا کردیم.

شغلت چه بود؟

کارمند بودم.زندگی سالمی داشتم.حتی لب به سیگار و قلیان هم نمی‌زدم.

آخرین حرف ...

من قاتل همسرم نیستم.یک سال است دخترم را ندیده‌ام.نامش ترنم است.دلم می‌خواهد او را ببینم.

منبع: رکنا

345

ارسال نظر