شناسه خبر: ۱۵۸۸۸۷
لینک کوتاه کپی شد

شکایت 50 مالباخته در پرونده سرقت های سریالی از باغ ویلاهای مشهد

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری متهم پرونده سرقت های سریالی از باغ ویلاهای و اعلام شکایت 50 مالباخته خبر داد.

شکایت 50 مالباخته در پرونده سرقت های سریالی از باغ ویلاهای مشهد

به گزارش مشهد فوری ، سرهنگ حسین دهقان پور اظهار کرد: تیم های تجسس کلانتری 44 خلق آباد مشهد مرحله دیگری از طرح تشدید مقابله با سرقت را با محوریت پی گیری دستبردهای سریالی به باغ ویلاها در دستور کار خود قرار دادند.

فرمانده انتظامی مشهد افزود: پلیس با سرنخ هایی که در دست داشت یکی از عاملان اصلی این سرقت ها را با همکاری شهروندان وظیفه شناس تحت نظر قرار داد و در حالی که او به قصد سرقت وارد یک باغ ویلا شده بود برای دستگیری اش وارد عمل شد.

وی گفت: متهم که تحت تعقیب قضایی نیز بودبه محض رویارویی با پلیس و بدون توجه به دستور ایست ماموران کلانتری خلق آباد از صحنه متواری شد.

دهقان پور افزود: تیم تجسس کلانتری خلق آباد اقدام به تیراندازی هوایی کرد اما متهم همچنان به فرار خود ادامه می داد تا این که ماموران انتظامی او را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار داده وزمین گیر کردند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: متهم بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی به بیمارستان انتقال یافت و در بازرسی بدنی از او مقدار کمی مواد مخدر صنعتی و 600 هزار تومان وجه نقذد از او کشف شد.

وی با اشاره به این مطلب که تاکنون 50 مالباخته در این پرونده اعلام شکایت کرده اند و تحقیقات درباره چگونگی ماجرا و ارتباط گزارش سرقت ها با متهم دستگیر شده ادامه دارد ،گفت: مالکان باغ ویلاها باید نسبت به استفاده از تجیهزات بازدارنده سرقت ها و دوربین های کنترلی توجه بیشتری داشته باشند و درمراکزی که به صورت مجتمعی است از خدمات شرکت های حفاظتی مراقبتی زیر مجموعه پلیس پیشگیری نیز می توانند بهره ببرند تا از وقوع این گونه دستبردهای سریالی پیشگیری شود.

345

ارسال نظر