شناسه خبر: ۱۵۸۷۲۹
لینک کوتاه کپی شد

سارق آرایشگاه‌های زنانه در مشهد دستگیر شد

زن 31 ساله‌ای که با شگرد فروش لوازم آرایشی به آرایشگاه‌های زنانه مراجعه و بعد کیف و لوازم مشتریان را سرقت می‌کرد با تلاش نیروهای تجسس کلانتری احمدآباد مشهد دستگیر شد.

سارق آرایشگاه‌های زنانه در مشهد دستگیر شد

به گزارش مشهد فوری ، زن 31 ساله‌ای که با شگرد فروش لوازم آرایشی به آرایشگاه‌های زنانه مراجعه و بعد کیف و لوازم مشتریان را سرقت می‌کرد با تلاش نیروهای تجسس کلانتری احمدآباد مشهد دستگیر شد.

این ها بخشی از اظهارات زن 31 ساله‌ای است که با تلاش نیروهای تجسس کلانتری احمدآباد مشهد دستگیر شده است.

این زن جوان که جوی از نگرانی را بین مشتریان آرایشگاه‌ها ایجاد کرده بود درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: 12 سال قبل زمانی که پای سفره عقد نشستم نامزدم کارگر خدماتی یک هتل بود. من هم به امید آن که حداقل در آمد ماهانه دارد با او ازدواج کردم و قدم به خانه بخت گذاشتم اما مدتی بعد همسرم به مواد مخدر آلوده شد و درحالی که 2 فرزند داشتم بیشتر درآمد همسرم صرف تهیه مواد مخدر می‌شد.

سارق افرود: با این حال، طولی نکشید که او دیگر توان کارکردن را از دست داد و از هتل اخراج شد. حالا دیگر زندگی‌ام در مسیر سراشیبی قرارگرفته بود بنابراین خودم در همان هتل مشغول کار شدم تا مخارج زندگی را تامین کنم اما در همین شرایط پدر و مادرم نیز به بیماری‌های سختی دچار شدند. پدرم بیماری روده‌ای گرفت و مادرم نیز دچار ضایعه مغزی شد.

وی ادامه داد: از آن روز به بعد مخارج و هزینه‌های درمان پدر و مادرم نیز به گردن من افتاده بود و شرایط زندگی‌ام هر روز بدتر می‌شد. چاره‌ای نداشتم جز آن که از شوهر معتاد و بیکارم طلاق بگیرم تا حداقل هزینه‌های اعتیاد او را پرداخت نکنم.

زن جوان گفت: در همین زمان پدر و مادرم در بیمارستان بستری شدند. مشکلات زندگی و فشار کاری توانم را بریده بود که با یک تصمیم احمقانه تیر خلاص را به خودم زدم و زندگی‌ام را نابود کردم.

وی بیان کرد: با آنکه فرجام مصرف مواد مخدر را با چشمانم دیده بودم اما با وسوسه‌های شیطانی یکی از دوستانم و برای فراموش کردن غم و غصه‌هایم پای بساط مصرف شیشه نشستم تا کمی آرام بگیرم ولی خیلی زود زندگی‌ام نابود شد.

این زن ادامه داد: دیگر روزی 50هزار تومان شیشه مصرف می‌کردم و از هتل هم اخراج شده بودم. در این وضعیت آشفته و نابسامان هیچ کسی به من کمک نکرد. من برای تامین هزینه‌های اعتیادم دست به هر کاری می‌زدم اما به فکر تامین خورد و خوراک فرزندانم نبودم و از سوی دیگر خیلی زجر می‌کشیدم و خسته شده بودم.

وی گفت: به همین دلیل نقشه دیگری به ذهنم رسید. مقداری لوازم آرایشی برداشتم و با اجاره کردن یک تاکسی تلفنی به سمت آرایشگاه‌های زنانه رفتم. خودم را بازاریاب شرکت معرفی می‌کردم و با سرگرم شدن مشتریان آرایشگاه‌ها کیف و لوازم آنان را می‌ربودم و با همان تاکسی تلفنی به خانه‌ام باز می‌گشتم.

زن جوان افزود: از آن روز به بعد کالاهای متفاوتی را با خودم به آرایشگاه‌ها می‌بردم و در نقاط مختلف شهر سرقت می‌کردم تا اینکه خودم هم نفهمیدم چگونه شناسایی شدم و حالا پشت میز بازجویی نشسته‌ام.

گزارش خراسان حاکی است بررسی‌های بیشتر ماموران دایره تجسس با دستور ویژه سرگرد علی عسکری (رئیس کلانتری احمدآباد) برای کشف جرایم احتمالی دیگر این زن جوان ادامه دارد.

منبع: روزنامه خراسان

345

ارسال نظر