شناسه خبر: ۱۵۸۵۱۹
لینک کوتاه کپی شد

مرگ مشکوک پسر 8 ساله در ماشین پدرش

رسیدگی به مرگ مشکوک پسر 8 ساله‌ تهرانی در جریان دستور کار قضایی قرار گرفت.

مرگ مشکوک پسر 8 ساله در ماشین پدرش

به گزارش مشهد فوری ، رسیدگی به مرگ مشکوک پسر 8 ساله‌ تهرانی در جریان دستور کار قضایی قرار گرفت.

ساعت 9 شب 9 آبان ماه مرد جوان برای طی مراحل قانونی اخذ گواهی فوت پسر 8 ساله‌اش به کلانتری مراجعه کرد.ماموران با بررسی شرایط فوت کودک موضوع را مشکوک تشخیص داده و مراتب را به اطلاع بازپرس کشیک قتل تهران رساندند.

بازپرس واحدی در اولین مرحله از تحقیقات، پدر کودک فوت شده را احضار کرد و او در توضیح گفت: «خودرو پژو 405 من 2گانه سوز است. به خاطر اینکه ماشین را دیر به دیر روشن می کنم، برای اینکه باطری خالی نکند گاهی چند دقیقه قبل از حرکت استارت می‌زنم و ماشین را روشن می‌گذارم.آن روز پسرم گفت حوصله‌ام سر رفته و از من خواست او را بیرون ببرم.به او گفتم ماشین باید چند دقیقه روشن بماند و او گفت در ماشین می‌مانم تا حرکت کنیم.پسرم در ماشین روشن نشست و من به خانه برگشتم.کارم کمی طول کشید و حدود نیم ساعت که برگشتم دیدم که پسرم بی حال روی صندلی جلو افتاده است.»

همسایه‌ها گفته بودند که ناگهان صدای فریاد پدر کودک را شنیده بودند و پزشک اورژانس در گزارش خود گفته بود زمانی که بالای سر کودک رسیدند او علائم حیاتی نداشت.

جسد کودک با دستور بازپرس به پزشکی قانونی منتقل شد و در حالی که احتمال می‌رود نشت گاز خودرو 2گانه سوز سبب مرگ شده باشد،تحقیقات برای روشن شدن علت فوت آغاز شد.

منبع: رکنا

345

ارسال نظر