شناسه خبر: ۱۵۷۶۰۶
لینک کوتاه کپی شد

کشته شدن جوان سیرجانی زیر چرخ‌های قطار/مرگ با ایجاد حرکات هیجانی و تفریحی

رئیس ایستگاه راه آهن شهرستان سیرجان گفت: بر اثر برخورد ۲ جوان با قطار در حال حرکت یکی از آن‌ها فوت و دیگری مجروح شد.

کشته شدن جوان سیرجانی زیر چرخ‌های قطار/مرگ با ایجاد حرکات هیجانی و تفریحی

به گزارش مشهد فوری ، محمود ناظریان زمان این رویداد را شب گذشته اعلام و اظهارکرد: بر اثر برخورد ۲ جوان با قطار در حال حرکت یکی از آن‌ها فوت و دیگری مجروح و پس از مداوا در مراکز درمانی مرخص شده است.

رئیس ایستگاه راه آهن سیرجان گفت: محل این رویداد محله آباده شهر سیرجان نرسیده به پل راه آهن و جوان فوت شده ۲۱ ساله اعلام شده است. قطار از بندرعباس عازم تهران بوده است.

وی در توضیح این حادثه گفت: قطار عازم تهران بوده که ۲ جوان با هدف ایجاد حرکات هیجانی و تفریحی در مسیر قطار می‌ایستند و با قطار برخورد می‌کنند.

ناظریان علت این حادثه را ورود غیرقانونی به حریم ریل راه آهن عنوان کرد و افزود: طبق قانون ورود به حریم راه‌آهن ممنوع است و اگر فردی وارد حریم راه‌آهن شود، خود مقصر است.

رئیس ایستگاه راه آهن سیرجان گفت: متاسفانه مشاهده می‌شود بعضی مواقع برخی جوانان برای انجام حرکات هیجانی هنگام عبور قطار وارد محدوده ریل راه‌آهن می‌شوند که این کار بسیار خطرناک است و می‌تواند به مرگ آنان بینجامد.

وی از شهروندان خواست در صورت نیاز برای عبور از ریل راه آهن از پل زیرگذر ایجاد شده در مناطق مسکونی استفاده کنند تا شاهد این حوادث ناگوار در مسیرهای ریلی نباشیم.

منبع: رکنا

345

ارسال نظر