شناسه خبر: ۱۴۶۱۰۳
لینک کوتاه کپی شد

قتل عام فامیلی توسط دایی سنگدل

مرد جوانی که به دلیل اختلاف مالی خواهر و سه فرزندش را به طرز هولناکی به قتل رسانده بود در مهرستان شناسایی و دستگیر شد.

قتل عام فامیلی توسط دایی سنگدل
سردار «محمد قنبری» در تشریح این خبر گفت: ساعت 19 دوم تیر ماه امسال در پی اعلام مرگ مشکوک چهار عضو یک خانواده و کشف اجساد آن ها از داخل چاه آب منزل‌شان واقع در یکی از روستاهای شهرستان مهرستان، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور کارآگاهان در محل حادثه، جسد زنی 45 ساله به همراه اجساد سه فرزندش که یک پسر 16 ساله و دو دختر 11 و 13 ساله بودند توسط ماموران آتش نشانی از داخل چاه 20 متری منزل‌شان بیرون آورده شد.
سردار قنبری تصریح کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی در جریان تحقیق از اعضای خانواده با اظهارات ضد و نقیض برادر کوچک‌تر متوفی، که اولین بار اجساد را داخل چاه آب پیدا کرده بود مواجه و به وی مشکوک می‌شوند.
وی خاطرنشان کرد: این متهم 28 ساله که چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت در بازجویی‌های تکمیلی پلیس به جنایت ارتکابی اعتراف و اقرار کرد که به دلیل یک سری مسائل مالی به مدت دو سال با خواهر خود اختلاف داشته و به همین دلیل تصمیم به قتل او می‌گیرد.
به گزارش سایت پلیس، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان در خصوص نحوه ارتکاب قتل توسط متهم، گفت: وی با مراجعه به منزل خواهرش اقدام به ریختن سم داخل غذا کرده و از منزل خارج شده و پس ازگذشت دو ساعت با مراجعه مجدد به منزل، اجساد آن‌ها را داخل چاه آب انداخته است. متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

منبع: روزنامه خراسان

196

ارسال نظر