شناسه خبر: ۱۲۲۳۵۸
لینک کوتاه کپی شد

گلوی این دختر تهرانی بیخ تا بیخ بریده شد

دستگیری پسر ۱۹ ساله‌ای که پس از سرقت از منزل عمویش، قصد داشت دختر عمویش را نیز با گاز شهری به قتل برساند.

گلوی این دختر تهرانی بیخ تا بیخ بریده شد

به گزارش مشهد فوری ، سرهنگ "محمد حسین هاشمی" در تشریح این خبر، بیان داشت: بعدازظهر روز گذشته، ماموران کلانتری 152 خانی آبادنو، با تماس تلفنی یکی از همسایگان در جریان انتشار بوی گاز شهری از منزل یکی از شهروندان ساکن این محدوده قرار گرفتند.

با هماهنگی های انجام شده از سوی ماموران عملیات کلانتری با آتش نشانی منطقه، تیم های عملیاتی بلافاصله به محل اعزام و تعدادی از شهروندان که در محل تجمع کرده بودند، محل دقیق انتشار بوی گاز را به ماموران پلیس نشان دادند.

از آنجا که ساکنین منزل مذکور که بوی گاز از آن پخش می شد، پاسخی به تماس های مکرر و زنگ زدن های پلیس، نداشتند، هماهنگی برای ورود به منزل با مرجع قضایی انجام شد و زمانی که ماموران وارد خانه شدند، دریافتند که باز بودن شیر اجاق گاز باعث انتشار بوی گاز شده و این در حالی بود که اثاثیه منزل مذکور به هم خورده بود.

به این ترتیب، بخش های مختلف ساختمان مذکور مورد بازرسی ماموران قرار گرفت که نهایتا در یکی از اتاق ها، بدن نیمه جان دختری که روی گردن وی آثار جراحت وجود داشت، یافته شد.

سرهنگ هاشمی، با اشاره به این مطلب که با کشف پیکر نیمه جان این دختر بلافاصله به بیمارستان منتقل شد، گفت: این دختر، با دریافت خدمات پزشکی و درمانی از مرگ نجات یافت و در تحقیقات انجام شده پس از به هوش آمدن اعلام داشت که پسر عمویش پس از ورود به خانه، در حال سرقت جواهرات و طلاهای منزل بود که او را دیده و این مساله به درگیری با وی منجر شده است.

این دختر جوان، اظهار داشت "در اتاق خواب مشغول استراحت بودم که متوجه سر و صدایی در یکی از اتاق های خانه شدم و از آنجا که می دانستم پدر و مادرم منزل نیستند، کمی به سر و صدا دقت کردم و برای بررسی بیشتر از اتاق خوابم بیرون امدم که متوجه حضور پسر عمویم در منزل شدم، به حضور وی اعتراض کردم که به سمت من حمله ور شد و ضمن مجروح کردن گردنم در حالی که نیمه جان روی زمین افتاده بودم طلا و جواهراتم را سرقت برده و با باز کردن شیر گاز شهری از منزل متواری شد."

به این ترتیب، تیم عملیات کلانتری دستگیری متهم را دستور کار قرار داد و طی تحقیقات پلیسی مخفیگاه وی که قهوه خانه ای در همان حوالی بود، شناسایی شد و در یک عملیات ضربتی در پاتوقش دستگیر شد.

متهم که پسری 19 ساله است در همان تحقیقات اولیه به جرم خود مبنی بر ورود غیر قانونی به منزل عمو، اقدام به سرقت، مجروح کردن دختر عمویش و باز کردن شیر گاز برای قتل وی اعتراف کرد.

این متهم همچنین در تحقیقات انجام شده، گفت: با کلیدی که از قبل تهیه کرده بودم و با علم به این که خانواده عمویم در منزل نیستند به قصد سرقت طلا و جواهر وارد منزلشان شدم و به جستجوی طلاها و جواهرات پرداختم که ناگهان با دختر عمویم که به من اعتراض می کرد چرا به خانه شان آمده ام روبرو شدم و از ترس ریختن آبرویم با سلاح سردی که همراه داشتم، گلوی دخترعموم را بریدم و در حالی که نیمه جان روی زمین افتاده بود، طلا و جواهراتش را از دستش در آوردم و با باز کردن شیر گاز از محل متواری شدم.

رئیس کلانتری 152خانی آبادنو، در پایان خاطر نشان کرد: بنابر دستور مرجع قضایی متهم تا پایان تحقیقات در اختیار ماموران بازجویی کلانتری قرار دارد.

159

ارسال نظر