شناسه خبر: ۱۰۳۸۶۱
لینک کوتاه کپی شد

قتل ناموسی بخاطر خودکشی خواهر

پسر جوان پس از آنکه متوجه شد خواهرش قربانی یک سناریوی سیاه شده است، تصمیم خونینی گرفت.

قتل ناموسی بخاطر خودکشی خواهر

به گزارش مشهد فوری ، مجید 25 ساله که آبان ماه سال 96 به اتهام قتل دستگیر شده بود پس از انتقال به دادگاه کیفری رو به قضات گفت: از مدتی پیش خواهرم با جوانی به نام جمشید آشنا شده بود. جمشید به ظاهر جوانی با شخصیت و موجه به نظر می آمد و به خواستگاری خواهرم آمده بود.

وی ادامه داد: خواهرم سارا در مدت آشنایی با جمشید از وی رضایت داشت و او را مرد زندگی خود می دانست. تا اینکه از مدتی پیش متوجه شدم خواهرم از موضوعی ناراحت است و آنرا از ما پنهان می کند.وقتی از او جویای ماجرا شدم او چیزی نگفت اما من مطمئن بودم که اتفاقی سبب ناراحتی وی شده است.

مجید خاطر نشان کرد: تا اینکه در یکی از شب ها که به خانه آمدم که مادر و پدرم در حال گریه کردن هستند. زمانی که به اتاق خواهرم رفتم دیدم که او خودش را دار زده است. در آن لحظه دنیا روی سرم خراب شد.

پسر جوان بیان کرد: پس از مراسم عزاداری در یکی از روزها به سراغ گوشی سارا رفتم که در گوشی او متوجه علت خودکشی اش شدم.

وی افزود: از مدتی پیش جمشید از او سو استفاده کرده بود و پس از تهیه عکس و فیلم از سارا خواسته بود تا خودش را در اختیار دوستان هوس بازش قرار دهد. اما از آنجاییکه سارا تمایلی به انجام این کار نداشت دست به خودکشی زد و این شد که من برای گرفتن انتقام اسلحه ای تهیه کردم و به سراغ جمشید رفتم و در لحظه ای مناسب به ضرب 5 گلوله اورا از پای درآوردم . اکنون از این اقدام خویش به هیچ وجه پشیمان نیستم.

بنابراین گزارش، قضات پرونده پس از ثبت اظهارات متهم و درخواست قصاص خانواده مقتول صدور حکم پرونده را در کار خود قرار دادند.

159

ارسال نظر