شناسه خبر: ۹۷۰۴۱
لینک کوتاه کپی شد

پرچم آمریکا بر سر در سینماهای ایران+عکس

نگرانی وجود ندارد که آیا قرار است با اکران فیلم «کلمبوس» در سینماها، شاهد اهتزاز پرچم آمریکا بر سردر سینماها خواهیم بود یا خیر؟

پرچم آمریکا بر سر در سینماهای ایران+عکس

به گزارش مشهد فوری ، پوستر فیلم کمدی تازه سینماها، «کلمبوس» به کارگردانی هاتف علیمردانی با تصویری از پرچم کشور آمریکا رونمایی شد.

این فیلم با بازی فرهاد اصلانی، مجید صالحی، هانیه توسلی، سعید پورصمیمی و شبنم مقدمی به زودی در سینماها اکران خواهد شد و نگرانی درباره این طرح پوستر، نصب آن بر سر در سینماها خواهد بود.

طبق روال تبلیغات در سینماهای ایران، پوستر رسمی هر فیلم باید با ارسال به دفتر سینماهای حرفه ای مجوز و مهر تائید وزارت ارشاد را دریافت کند و سپس در تبلیغات محیطی و فضاهای فیزیکی سینماها استفاده گردد و نکته جالب آنکه این طرح خاص به تائید ارشاد رسیده است!

پوستر هر فیلم در اقلام تبلیغی به عنوان پایه اولیه تبلیغات استفاده می شود. لذا این جای نگرانی وجود دارد که آیا قرار است با اکران این فیلم در سینماها، شاهد اهتزاز پرچم آمریکا بر سردر سینماها خواهیم بود یا خیر؟ آیا ارشاد متوجه ابعاد مختلف تبلیغاتی آثار سینمایی در ماه های اخیر هست؟ پیش از این نیز برخی فیلم ها در تیزرها و آنونس های خود از اشتیاق و علاقه به آمریکا سخن گفته اند.

فیلم سینمایی «کلمبوس» با سرمایه گذاری علی سرتیپی، محمدرضا تحت کشیان و امیرسعید بهاری با پخش «هدایت فیلم» درحالی بزودی روی پرده سینماها می آید که تماشای آن برای افراد زیر ۱۵ سال ممنوع اعلام شده است.

159

ارسال نظر