شناسه خبر: ۱۶۰۱۶۴
لینک کوتاه کپی شد

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل مشهد خبر داد

بازار خودرو تا ۲ هفته آینده همچنان در کما خواهد بود

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل مشهد عنوان کرد: بنا به عقیده من بازار خودرو تا ۲ هفته آینده همچنان در کما خواهد بود و با کمبود تقاضای چشم‌گیری مواجه است. همچنین قیمت خودروها نیز به سیر نزولی خود ادامه داده و روند کاهشی را در پیش خواهد گرفت.

بازار خودرو تا ۲ هفته آینده همچنان در کما خواهد بود

به گزارش مشهد فوری ، حمیدرضا حیدری در خصوص تاثیر انعکاسات اخبار مرتبط به برجام بر بازار خودرو اظهار کرد: از ۲ هفته گذشته که اخبار مرتبط با احیای برجام و احتمال توافقات اعلام شده، نرخ دلار سیر نزولی داشت که در پی آن بازار خودروی مشهد نیز در رکود شدیدتری به سر می‌برد.

وی افزود: در حال حاضر بازار خودرو به میزان کافی فروشنده دارد اما با کمبود چشم‌گیر خریدار مواجه شده است. در واقع کسی نسبت به خرید خودرو اقدام نمی‌کند مگر این که وضعیت بازار خودرو ثبات پیدا کند.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل مشهد ادامه داد: با توجه به وضعیت کنونی، پیش‌بینی درباره آینده بازار امر دشوار و پیچیده‌ است. نوسانات و هیجانات حاکم بر بازار خودرو امکان پیش‌بینی آینده این بازار را برای کارشناسان دشوار کرده است.

رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان اتومبیل مشهد گفت: در حال حاضر بازار خودرو با برخی بی‌ثباتی‌ها مواجه است؛ لذا به کسانی که مایل به مراجعه به بازار خودرو هستند، پیشنهاد می‌شود تا زمان به ثبات رسیدن بازار، تعیین تکلیف مذاکرات و مشخص شدن وضعیت واردات خودرو صبر و سپس نسبت به خرید و فروش خودرو اقدام کنند.

منبع: ایسنا

316

ارسال نظر