شناسه خبر: ۱۶۰۰۶۱
لینک کوتاه کپی شد

افزایش ۷۴ درصدی مصرف سوخت هواپیما در خراسان رضوی

مصرف سوخت هواپیما طی سه ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۷۴ درصد افزایش یافته است.

افزایش ۷۴ درصدی مصرف سوخت هواپیما در خراسان رضوی

به گزارش مشهد فوری ، مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: طی سه ماهه نخست امسال ۴۴ میلیون و ۸۶۱ هزار لیتر سوخت هواپیما در منطقه خراسان رضوی مصرف شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۷۴ درصد افزایش یافته است.

علی اصغر اصغری افزود: در مدت مشابه پارسال ۲۵ میلیون و ۸۴۵ هزار لیتر سوخت هواپیما به مصرف رسید.

وی ادامه داد: بیشترین افزایش میزان مصرف مربوط به اردیبهشت ماه امسال با مصرف ۱۴ میلیون و ۶۸۱ هزار لیتر بود که در مقایسه با اردیبهشت ماه پارسال نشانگر افزایش ۱۰۵ درصدی است.

اصغری گفت: مصرف بنزین نیز طی سه ماه نخست امسال ۴۷۲ میلیون و ۷۰۳ هزار لیتر بوده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۶۹ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: با توجه به حضور و ورود گسترده زائران به مشهد و خراسان رضوی، سوخت‌ رسانی و خدمات دهی در این منطقه دارای حساسیت زیادی است که با بازدیدهای دوره‌ ای و بررسی نحوه عملکرد سوخت رسانی، مجاری عرضه فرآورده های نفتی تمام جایگاه های استان به خصوص در تعطیلات تابستان از آمادگی کامل برخوردارند و خدمات رسانی به صورت شبانه روزی ادامه دارد.

شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه خراسان رضوی شهرستان های مشهد، نیشابور، قوچان، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، فریمان، تربت‌ جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش خدمات خود دارد.

دیگر شهرستان‌ های خراسان رضوی زیر پوشش خدمات ۲ شرکت ملی پخش فرآورده‌ های نفتی منطقه تربت‌ حیدریه و منطقه سبزوار هستند.

منبع: صداسیما

316

ارسال نظر