شناسه خبر: ۱۳۷۵۱۵
لینک کوتاه کپی شد

توزیع اقلام اساسی در فروشگاههای شهرداری مشهد آغاز شد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: توزیع اقلام اساسی طرح تنظیم بازار از 15 اردیبشهت ماه در فروشگاههای 'شهرما' متعلق به شهرداری مشهد آغاز شده است.

توزیع اقلام اساسی در فروشگاههای شهرداری مشهد آغاز شد

به گزارش مشهد فوری ، بهروز کیانی اظهارداشت: در مرحله نخست، توزیع 50 تن شکر بسته بندی با قیمت 40 هزار ریال برای هر کیلو آغاز شده است و از هفته آینده نیز 200 تن شکر فله توزیع خواهد شد.
کیانی ادامه داد: 20 تن قند کیلویی با قیمت هر کیلو 46 هزار ریال و 20 هزار بسته ماکارونی 700 گرمی بسته ای 37 هزار ریال نیز در فروشگاه های 'شهر ما' در حال توزیع است.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: جهت رفاه حال شهروندان هر کیلو گوشت گرم ران گوسفندی نیز به قیمت 760 هزار ریال و هر کیلو گوشت سردست به قیمت 740 هزار ریال دراین فروشگاهها عرضه می شود.
کیانی با بیان این که این اقلام بیشتر در فروشگاههای واقع در مناطق کم برخوردار شهر توزیع می شود افزود: در ماه رمضان فروشگاههای شهر ما اقلام و کالاهای خود را با تخفیف 30 تا 50 درصدی عرضه می کنند البته این تخفیف شامل اقلامی چون مواد پروتئینی، روغن، لبنیات، قند، شکر و مواد شوینده نمی شود.
33 فروشگاه شهر ما در سطح شهر مشهد فعال است.

منبع: ایرنا

159

ارسال نظر