شناسه خبر: ۱۶۱۰۸۰
لینک کوتاه کپی شد

شروعی شگفت انگیز و متفاوت در ارائه محصولات پروتئینی و شیلات

مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی گفت: مجتمع با رویکرد جدید خدمات محور و با هدف حذف واسطه ها و سهولت دسترسی شهروندان به محصولات شیلات شمال و جنوب تنوع محصولات دریایی به صورت از صید تا سفره ارایه خدمت می نماید.

شروعی شگفت انگیز و متفاوت در ارائه محصولات پروتئینی و شیلات

به گزارش مشهد فوری از روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآوردهای کشاورزی، مدیرعامل این سازمان از راه اندازی بزرگترین مجتمع ویژه عرضه محصولات آبزی و پروتئینی در مشهد خبر داد.

محمد جواد مشیری در ادامه گفت: این مجتمع با رویکرد جدید خدمات محور و با هدف حذف واسطه ها و سهولت دسترسی شهروندان به محصولات شیلات شمال و جنوب تنوع محصولات دریایی به صورت از صید تا سفره ارایه خدمت می نماید.

وی گفت:این مجتمع شامل استخر با ماهی تازه جنوب و شمال و همچنین فروش مرغ، گوشت، مواد پروتئینی و تخم مرغ، با قیمت مصوب و با نظارت ویژه به شهروندان خدمات ارایه می نماید.

مشیری در مراسم بازگشایی این مجتمع که با وسعت حدود ۸۰۰ متر مربع برای ارائه خدمات ویژه به شهروندان مشهدی و زائران امام رضا علیه السلام راه اندازی گردیده است گفت: فضای این بازار به نحوی طراحی گردیده که در حضور مشتری ماهی زنده به طور دلخواه صید و در صورت تمایل مشتری با افزودن چاشنی های متنوع طبخ می گردد. مشیری در پایان گفت: در دوره ششم مدیریت شهری در تلاش هستیم که به زودی در مجاورت این بازار رستوران طبخ انواع ماهی نیز راه اندازی گردد.

منبع: اخبار مشهد

368

ارسال نظر