شناسه خبر: ۱۶۰۹۹۵
لینک کوتاه کپی شد

کسب رتبه نخست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد با حضور در نشست شورای این سازمان از کسب رتبه اول این سازمان از حیث شاخص های برنامه عملیاتی و تحقق شاخص های استراتژی سازمانی در کل سازمان های شهرداری خبر داد.

کسب رتبه نخست سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد


به گزارش مشهد فوری محمدجواد مشیری با اعلام این مطلب اظهارکرد: سازمان همچنین در خصوص تراز عملیاتی رتبه دوم در کل سازمانها را نیز کسب نموده، و در تحقق درآمدی و اهداف بودجه ای نیز 6 درصد بالاتر از درآمد پیش بینی شده در آلبوم اصلاح بودجه را محقق نموده است .
مشیری در ادامه تصریح کرد: طبق گزارش گروه ارزیابی عملکرد شهرداری مشهدطی سال 1401، این سازمان با بهره گیری از ظرفیت های لازم و موجود و پایش مستمر برنامه ها توانست از حیث شاخص های عملکردی و نقشه های استراتژی با کسب میانگین نمره 51/91 رتبه اول را در مقایسه با دیگر سازمانها و شرکت های شهرداری به دست آورد.
وی افزود: این سازمان از جنبه کسب منابع درآمدی مطابق با برنامه های تعیین شده و اهداف بودجه ای، با کسب 106 درصد توانسته 6 درصد بیشتر از منابع درآمدی پیش بینی شده در آلبوم اصلاح بودجه 1401 را محقق نماید .
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد در ادامه ضمن تشکر و قدردانی از هیات مدیره و کارکنان این سازمان به خاطر جدیت در کار، سرعت عمل، ارائه خدمات به شهروندان و مشتریان بیان کرد: ارزیابی عملکرد خود به ‌عنوان راهکاری برای افزایش انگیزه‌ی کارکنان می باشد و از سویی دیگر در بهبود فرایند سازمان نقش بسزایی دارد.

شایان ذکر است: نشست شورای سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی با حضور معاون محیط زیست و خدمات شهری و اعضای شورای سازمان و برخی از اعضای شورای اسلامی، مدیرعامل ، هیات مدیره وجمعی از مدیران ارشد این سازمان برگزار شد .

منبع: اخبار مشهد

368

ارسال نظر